Informacje
pixabay.com xaam-fotografiert
Klaudia Bochenek - 16 Maja 2020

Tragiczne informacje obiegły media. Nagła śmierć króla lat 70. i 80., aktora i muzyka

Tragiczne informacje w krótkim czasie obiegły media. Jeden z polskich muzyków przekazał wieści o nagłej śmierci gwiazdy lat 70. i 80. - zmarły prężnie działał na polskich scenach, ale nie był znany jedynie z tej działalności. Miał zaledwie 66 lat.

Informacje zostały potwierdzone przez kolegów z branży. Niestety, to ogromna strata dla osób, które traktowały go jako autorytet do samego końca.

Przykre informacje jako pierwszy przekazał muzyk De Mono

Saksofonista De Mono, Robert Chojnacki, pierwszy przekazał informacje o nagłej śmierci gwiazdy lat 70. i 80. W wieku 66 lat niespodziewanie umarł Ryszard Adamus. Przyczyna zgonu nie jest znana - niektórzy podejrzewają, że aktor i muzyk mógł cierpieć na problemy z sercem. Dziennikarz muzyczny, Marek Sierocki wspominał, że rozmawiali ze sobą jeszcze 3 tygodnie temu i nic nie przewidywało tragedii.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska pilnie prosi o pomoc. Dramatyczna sytuacja, pozostało niewiele czasuCzytaj dalej

- Dziś dotarła do mnie bardzo smutna informacja o śmierci Ryszarda Adamusa. Zmarł nagle wczoraj na swojej działce pod Warszawą. W połowie lat 90. Rysio był wydawcą moich płyt, Sax&Sex, Sax&Dance, Big Beat oraz kilkunastu składanek. Długo by mówić o naszej współpracy, ale powiem tylko, że była to POSTAĆ! Człowiek wielkiego serca, który miał wiele talentów. [...] i choć to może nie wypada, ale powiem, że dla sfinansowania Sax&Sex potrafił w tajemnicy przed wszystkimi zastawić swój dom w Aninie! Los potem mu i nam to sowicie wynagrodził, ale właśnie taki był to Człowiek. Żegnaj, kochany Rysiu. Wybaczam Ci wszystko, co było nie tak! Niech Dobry Bóg obdarzy Cię kiedyś Niebem i odpoczywaj w Pokoju. Do zobaczenia. R. - napisał na Facebooku muzyk Robert Chojnacki.

Ryszard Adamus był nie tylko DJ-em, ale również aktorem i działaczem piłkarskim

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor - okropne warunkiMama zmarła na raka, zostali z babcią w okropnych warunkach. Katarzyna Dowbor nie wytrzymałaCzytaj dalej

Ryszard Adamus był uwielbiany na tyle, że zagrał nawet w tak kultowych produkcjach jak "Poranek Kojota" i "Złoty środek". Był także członkiem PZPN i prezesem Piłkarskiej Ligi Polskiej, jednak w 2008 roku stracił oba stanowiska kiedy wyszło na jaw, że wyprowadził 100 tys. zł. Pieniądze miały być przeznaczane na uposażanie miejsc pracy. Ryszard Adamus do samego końca pozostawał aktywny w mediach oraz interesował się tym, co w polityce i muzyce piszczy.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany aktor najlepszych seriali z TVP, TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne informacje
2. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Już od dzisiaj obowiązują nowe zasady

Jego ostatni wpis był czysto polityczny. Wstawił zdjęcie Tomasza Grodzkiego przekonując, że tylko on może pokonać Andrzeja Dudę w wyborach. Dziś profil zmarłego muzyka został zasypany wspomnieniami i wpisami pełnymi smutku. Miesiąc temu opłakiwaliśmy śmierć innego kultowego polskiego muzyka.

Obrazy Pikio

Fot. facebook.com/Ryszard Adamus/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowy syrop można przygotować nie tylko z czosnku i cebuli. Pomocnych składników jest o wiele więcej
  2. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  3. Rząd wprowadził zmiany w ostatniej chwili. Ważne zmiany obowiązują już od dzisiaj
  4. Niewyobrażalna tragedia, znaleziono dwa ciała. Policja już jest na miejscu
  5. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

BabciaPo śmierci babci otworzył jej album ze zdjęciami i zaniemówił. Dopiero wtedy poznał prawdę, nie mógł uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News