Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach

Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach Źródło: .

Informacje z ostatniej chwili przekazuje Ministerstwo Zdrowia. W Polsce rośnie tempo zakażonych koronawirusem. Potwierdziły się kolejne testy osób dotkniętych wirusem.

Informacje o kolejnych osobach zarażonych przekazało Ministerstwo Zdrowia. Rośnie tempo i liczba osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Jak obecnie przedstawia się bilans w kraju?

Informacje w sprawie koronawirusa

Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco przekazuje, jak rozwija się w kraju sytuacja związana z koronawirusem. Zgodnie z zapowiedziami koronawirus w Polsce się rozprzestrzenia, a liczba osób, które zostały zakażone rośnie. 

W Polsce zamknięte zostały szkoły, przedszkola, żłobki i szkoły wyższe. Zamknięte zostały także bary i restauracje, które teraz mogą sprzedawać żywność na wynos lub z dowozem. W związku z walką z koronawirusem nieczynne są galerie handlowe. Wciąż otwarte są sklepy, apteki oraz banki. Zgodnie z oficjalnymi informacjami nie zostaną one zamknięte. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Informacje o kolejnych zarażonych koronawirusem przekazuje Ministerstwo Zdrowia

Przed chwilą pojawiły się kolejne informacje o osobach zarażonych koronawirusem. Liczba zarażonych wzrosła dziś o 31 osób.

- Szanowni Państwo, mamy 6 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Radom, Warszawa), 1 osoby z woj. małopolskiego (Kraków) i 2 osób z woj. śląskiego (Zawiercie). - przekazało Ministerstwo Zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo

2. Ojciec umierał w szpitalu. Gdy córka przyszła go odwiedzić, przed salą zobaczyła tajemniczą postać

- Pacjenci są w stanie stabilnym. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 156/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - dodało Ministerstwo Zdrowia.

Najnowsze potwierdzone zarażenia zostały stwierdzone w Radomiu, Warszawie, Krakowie oraz w Zawierciu. Wszyscy pacjenci są w dobrym stanie. Nie wzrosła liczba osób, które zmarły. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Niepokojące doniesienia ws. Krzysztofa Piątka. Polak poddany kwarantannie
  3. Mamie dwójki dzieci jako pierwszej podano testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wypowiedziała słowa, które przejdą do historii
  4. Ważny apel polskiego rządu ws. kwarantanny. Niewiele osób o tym wiedziało
  5. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News