Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski Źródło: pixabay.com/goszka

Informacje o 28. ofierze śmiertelnej, które napływają z centralnej Polski, są tragiczne. Mieszkańcy toną we łzach po tym, jak musieli stawić czoła kolejnym tego typu wydarzeniom.

Informacje płynące z centralnej części naszego kraju są potworne. Okazuje się, że jeden region Polski boryka się z poważnym problemem. Wydaje się, że służby są bezradne w tym przypadku. Mieszkańcy nie mogą sobie poradzić z kolejną tragedią, która ostatnio miała miejsce i przyniosła koleją ofiarę. 

Pojawiły się nowe informacje dotyczące centralnej Polski

- To 28. ofiara pożarów w tym roku w Łódzkiem - przekazał dzisiaj rzecznik komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, Jędrzej Pawlak. 

Informacje odnośnie danych w tym rejonie kraju są porażające. W tej części Polski jest najwięcej osób, które giną w pożarach. Nie wiadomo, co może mieć wpływ na tak porażające statystyki. Nikt nie może pogodzić się ze śmiercią aż tylu osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje w sprawie 28. ofiary 

W mieście Węgrzynowice-Modrzewie w powiecie tomaszowskim wybuchł pożar. Z informacji, którymi już dysponuje straż pożarna, wynika, że najprawdopodobniej doszło do niego na skutek zaprószenia ognia. Zginął w nim 39-letni mężczyzna. Ogień, który pojawił się w mieszkaniu, wyrządził ogromne szkody, a kiedy na miejscu pojawiła się straż pożarna, płomienie już dogasały. 

W akcji uczestniczyły trzy wozy strażackie, ale strażacy nie byli w stanie uratować mężczyzny, który jest już 28. ofiarą ognia w tym regionie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zginął w wyniku poważnego wypadku, fani w żałobie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Mieszkańcy miast z centralnej Polski żegnają kolejnego zmarłego, który stracił swoje życie w czasie pożaru. Wszyscy mają nadzieję, że choć w ostatnich tygodniach kończącego się już roku nie dojdzie do kolejnej tragedii, w której życie stracą ludzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Jeśli ułożysz dłonie w taki sposób, możesz się bardzo mocno zdziwić. Korzyści są ogromne
  4. Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

źródło: onet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News