Horror w polskiej miejscowości. Nie żyje 7-latek i jego mama, kilka osób rannych

Horror w polskiej miejscowości. Nie żyje 7-latek i jego mama, kilka osób rannych Źródło: Wikimedia Commons Lukas skywalker Attribution 3.0 Unported (CC BY 3.0)

Informacje o tragicznym wypadku obiegły krajowe media, na północy Polski doszło do zderzenia trzech aut. Na miejsce natychmiast wezwano służby oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, nie żyje 7-letni chłopiec i jego mama. Policja przekazała szczegóły dramatycznych wydarzeń z Pomorza.

Informacje o dramacie obiegły media, na północy Polski doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się trzech pojazdów śmierć poniosły dwie osoby. Wśród ofiar jest 7-letnie dziecko. Policja przekazała szczegóły horroru, do którego doszło na drodze S7, pomiędzy Nowym Dworem Gdańskim a Gdańskiem.

Informacje o tragedii na północy Polski obiegły krajowe media

W piątek 14 sierpnia 2020 roku około godziny 14:30 w miejscowości Stawidła w województwie pomorskim doszło do tragicznego wypadku. Na drodze S7, między Nowym Dworem Gdańskim a Gdańskiem, zderzyły się trzy pojazdy. Jak przekazał portal Dziennik Bałtycki, w dwa stojące na poboczu auta z niewiadomych przyczyn uderzył trzeci samochód.

- Na podstawie informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim wiadomo, że dwa samochody stały na poboczu, w strefie wyłączonej z ruchu pojazdów. W jednym z nich, marki Citroen, znajdowała się jedna osoba, w drugim aucie marki Toyota przebywały dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci w wieku 7 i 11 lat. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn w Toyotę uderzył Volkswagen Golf, w którym przebywał tylko kierujący - napisał Dziennik Bałtycki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Łącznie w wypadku uczestniczyło 7 osób, niestety, nie udało się uratować dwóch z nich. Pomimo udzielenia pomocy medycznej, w wyniku obrażeń odniesionych w podczas zderzenia zmarł 7-letni chłopiec i jego 31-letnia mama.

Na drodze S7 doszło do kolizji trzech samochodów, nie żyje 7-latek i jego mama

Do lokalnego szpitala przetransportowano kierowcę, który spowodował wypadek oraz ojca z 11-letnia córką. Nie wiadomo, w jakim stanie znajdują się poszkodowani. Wypadek spowodował spore utrudnienia w ruchu, trasa była zablokowana przez trzy godziny, a policjanci wskazywali kierowcom objazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN pilnie ostrzega. Najbliższe godziny będą kluczowe, duże zagrożenie dla wielu Polaków

2. Nowotwór, na który cierpi najwięcej Polaków. Jego objawy często są bagatelizowane

3. Niestety, koronawirus w komunikacji miejskiej. Sanepid pilnie szuka pasażerów

Obecnie ruch na tym odcinku drogi został już przywrócony i odbywa się normalnie. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze, którzy ustalali szczegóły i dokładne przyczyny wypadku oraz przesłuchiwali świadków wypadku. Na razie nie podano informacji o przyczynach kolizji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Karol: „Moja żona ma zakaz pracy. Stać mnie na nianię dla dziecka, ale ona rodziła, więc niech się zajmuje”
  2. Bandziorek z “Chłopaków do wzięcia” wyznał prawdę po wyjściu z więzienia. Potwierdził się czarny scenariusz
  3. Babcia poszła do fryzjera. Gdy wróciła do domu, rodzina zaniemówiła, natychmiast chwycili za telefony
  4. Niespodziewana, zła wiadomość dla emerytów. Dostaną mniej pieniędzy, ręce opadają
  5. Czy dramat Agnieszki Woźniak-Starak się skończy? Ujawniono nowe głosy i fakty ws. jej męża, "Potwornie za nim tęsknię"

 Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News