Zacznie się już od czwartku, lepiej się przygotować. Oficjalne alerty nie pozostawiają wątpliwości

Zacznie się już od czwartku, lepiej się przygotować. Oficjalne alerty nie pozostawiają wątpliwości Źródło: pikio.pl

Informacje przekazane przez ekspertów nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Sytuacja diametralnie zmieni się już w najbliższy czwartek. Przygotowano alerty, lepiej niezwłocznie rozpocząć przygotowania. Nie wszyscy będą zadowoleni ze zmian, które nadchodzą. Szczególnie zagrożeni są mieszkańcy północno-wschodniej części kraju. Wiemy, co się wydarzy.

Informacje pogodowe na drugą połowę tygodnia nie pozostawiają złudzeń. Po słonecznych i ciepłych dniach przyjdzie nagłe załamanie. Temperatury drastycznie spadną, zawieje wiatr, a niebo pokryją gęste chmury. Warto przygotować się już teraz. Alerty synoptyków są jednoznaczne. W czwartek lepiej pozostać w domach. Może psychotest obrazkowy pozwoli przezwyciężyć nudę?

Informacje pogodowe nie pozostawiają złudzeń, zacznie się w czwartek

Mimo że lato powoli zbliża się ku końcowi, najbliższe dni pozwolą Polakom na cieszenie się słońcem i wysokimi temperaturami. Termometry na południowym zachodzie pokażą w poniedziałek nawet 30 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na wybrzeżu i w Suwałkach - 18 stopni Celsjusza. Podobna aura będzie towarzyszyć nam także we wtorek i w środę. Początek tygodnia zapowiada się naprawdę obiecująco. To ostatni moment, żeby nacieszyć się aktywnościami na świeżym powietrzu. W kolejnych dniach sytuacja diametralnie się zmieni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Informacje pogodowe na czwartek nie pozostawiają złudzeń. Warunki pogodowe będą niekorzystne. Polska będzie tego dnia znajdować się w klinie wysokiego ciśnienia. Mieszkańcy całego kraju będą zmagać się z silnymi wiatrami. Najbardziej niebezpiecznie będzie w regionach północno-wschodnich, gdzie porywy osiągną nawet 60-65 km/h. W pozostałym obszarze kraju sytuacja będzie nieco spokojniejsza. Wiatr powieje z prędkością 40-50 km/h. W najcieplejszej części kraju, na południowym wschodzie, słupki rtęci pokażą 23-25 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie z kolei na północy kraju, gdzie temperatury sięgną 12-15 stopni Celsjusza. W  pasie od południowej Lubelszczyzny, przez Podkarpacie, Małopolskę, aż do wschodniej części województwa śląskiego mogą wystąpić burze. Mieszkańców całego kraju czeka zimna noc. Temperatura spadnie do około 6 stopni Celsjusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Informacje przekazane przez ekspertów mówią również o wietrznym piątku. Aura będzie jednak tego dnia zdecydowanie korzystniejsza. Dla większości kraju przewiduje się słoneczny, pogodny początek weekendu. Tylko we wschodnich i północno-wschodnich regionach pojawią się nieliczne chmury. W zachodniej Polsce termometry pokażą od 16 do 18 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie w centrum i na wschodzie, gdzie słupki rtęci osiągną zaledwie 13-15 kresek powyżej zera. Prognoza pogody nie przewiduje burz i deszczów. Mieszkańców kraju czeka jednak wyjątkowo zimna noc. Na Podlasiu oraz częściowo w województwie podkarpackim i małopolskim temperatura spadnie do 2 stopni Celsjusza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Marek Sekielski po latach nie chce niczego ukrywać. Za kulisami "Faktów" TVN działy się niewyobrażalne rzeczy
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Porażające i niewyobrażalne, jaką rzecz odkrył po 3 miesiącach na dnie słoika z sosem. Cała rodzina na długo straciła apetyt

Źródło: Obserwatorzy.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News