Miliony Polaków oglądało jego show. Niestety, media właśnie przekazały informację o śmierci prezentera

Miliony Polaków oglądało jego show. Niestety, media właśnie przekazały informację o śmierci prezentera Źródło: Sajan Rajbahak Unsplash.com

Informacje podane przez media są naprawdę wstrząsające. Smutne wieści dotyczące niezwykle popularnego prezentera, który zmarł nagle, zostały ujawnione przez dziennikarzy. Władze stacji, dla której tworzył niezapomniane show potwierdziły, że niestety nie żyje. Odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie.

Informacje o śmierci naukowca znanego z popularnego programu obiegły cały świat. W kraju nad Wisłą produkcja, w której się pojawiał, oglądana była przez miliony Polaków, a ta druzgocąca wiadomość na pewno będzie wyjątkowo przygnębiająca dla wielu osób. Jego niesamowita energia i zdolność do wyjaśniania zawiłych zjawisk fizycznych sprawiła, że trudno będzie o nim zapomnieć.

Smutne informacje przekazali dziennikarze

Informacje o śmierci Granta Imahary znanego głównie z występów w "Pogromcach mitów" obiegły świat lotem błyskawicy. Format był popularny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, był emitowany praktycznie w każdym kraju na świecie. Widzowie doceniali aspekt humorystyczny wprowadzany przez naukowca, który udowadniał, że nauka i prawa fizyki nie muszą być skomplikowane i można wytłumaczyć je w prosty i zrozumiały sposób. Jako pierwsi o tym, że Grant Imahara nie żyje mówił "The Hollywood Reporter", stacja, z którą był związany szybko odniosła się do tych rewelacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Discovery zdecydowało się skomentować informacje zamieszczone na portalu

- Jesteśmy zdruzgotani, słysząc smutne wiadomości o Grancie. Był ważną częścią rodziny Discovery i naprawdę wspaniałym człowiekiem. Nasze myśli i modlitwy kierujemy do jego rodziny - napisano we wpisie na Facebooku upamiętniającym prowadzącego "Pogromców mitów". Zaledwie 49-letni mężczyzna zmarł nagle w poniedziałek 13 lipca, miał tętniaka mózgu. Nikt nie spodziewał się, że odejdzie tak wcześnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Pilna decyzja GIF. Wycofano aż 11 partii leków

"Pogromców mitów" oglądały miliony Polaków

Pokochaliśmy program "Pogromcy mitów", gdzie prowadzący sprawdzali, czy popularne tezy mają pokrycie w rzeczywistości. Emitowano go do 2006 roku, lecz do tej pory wiele osób chętnie wraca do archiwalnych odcinków. W trakcie jednego z odcinków widzowie dowiedzieli się między innymi o tym, że prawdą jest to, że kartki papieru nie da się złożyć więcej niż siedem razy. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  3. Dopiero po latach Natalia Kukulska wyznała, przez co przechodziła. Potrzebowała pomocy, ale milczała
  4. Nie mieści się w głowie. Bezbronne dzieci bawiły się na placu zabaw, nagle obcy mężczyzna zrobił karygodną rzecz
  5. Niebywałe, jak dziś wygląda grób Kory. Zmienił się nie do poznania, już nie ma kwiatów ani jej zdjęcia
  6. Maciej Stuhr zabrał głos w sprawie ojca. Powiedział w jakim naprawdę jest stanie, wciąż przebywa w szpitalu

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News