Nie żyje słynna polska piosenkarka. Tysiące fanów nie mogą pogodzić się z tak smutnymi informacjami

Nie żyje słynna polska piosenkarka. Tysiące fanów nie mogą pogodzić się z tak smutnymi informacjami Źródło: .

Smutne informacje obiegają polskie media. Najwięksi fani wciąż nie potrafią uwierzyć, że tak nagle odeszła ich ulubiona piosenkarka. W stronę rodziny popłynęło mnóstwo kondolencji.

Niespodziewane informacje o śmierci słynnej artystki zapierają dech w piersiach. Na przestrzeni wielu lat scenicznej kariery mogła poszczycić się niebywałymi osiągnięciami, które pozwoliły jej zjednać sobie jeszcze szerszą rzeszę sympatyków. Dumnie śpiewała u boku ukochanego, z którym Polacy byli zmuszeni pożegnać się kilka lat wcześniej.

Wyjątkowo przykre informacje o śmierci słynnej polskiej piosenkarki 

Jak podaje m.in. "Super Express", 12 stycznia w wieku 76 lat zmarła niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki czasów PRL, Barbara Dunin-Kurtycz. Pogrążeni w smutku fani nie mogą uwierzyć, że ich ulubienica odeszła tak nagle. Przypomnijmy, że Dunin-Kurtycz swoją karierę rozpoczęła w roku 1962 - początkowo występowała solo, jednak już po 4 latach u jej boku stanął ukochany mąż, Zbigniew Kurtycz, z którym przyszło jej się pożegnać 30 stycznia 2015. Artysta w chwili śmierci miał 95 lat.

Zdecydowanie najpowszechniej znanym ich utworem jest "Żeby się ludzie kochali"", który przyniósł im jeszcze większą rozpoznawalność, którą cieszyli się do ostatnich swoich dni. Regularnie zasiadali też przy mikrofonach audycji radiowej "Podwieczorek przy mikrofonie". Warto zaznaczyć, że Barbara swoim talentem zachwycała nie tylko na scenie muzycznej, występując w krakowskim kabarecie "Przy szabasowych świecach", ale i na deskach stołecznego Teatru Syrena.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ponadto w latach 80. zrobiło się o niej głośno, gdy na jaw wyszły zaskakujące fakty zdradzające, że Dunin-Kurtycz uczestniczy w nielegalnych obchodach zakazanych świąt narodowych, odbywających się wówczas w kościołach. Mimo tej kontrowersji w 2012 roku otrzymała Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

 

Wierni fani nie dowierzają, że już nie ma jej wśród nas. Wielu czeka również na oficjalne informacje w sprawie pochówku, które dotychczas się nie pojawiły. Pogrążona w żałobie rodzina nie zdecydowała się jeszcze na zabranie głosu oraz zdradzenie, czy śmierć wokalistki wynikała z przyczyn naturalnych. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach 
    2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
    3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
    4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
    5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół 

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News