Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń

Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń Źródło: .

Oficjalne informacje z ostatniej chwili potwierdzają, że w Polsce pojawiło się 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa. Liczba osób zarażonych rośnie. Wiadomo, że na mapie zakażeń pojawiło się nowe miasto.

Informacje w sprawie koronawirusa w Polsce: Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie wiadomość, że w kraju pojawiło się 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa. Jak wygląda sytuacja w Polsce? Wiadomo, że na mapie zakażeń występuje już nowe miasto. 

Informacje o kolejnych zarażonych osobach w Polsce 

Dziś w godzinach porannych Ministerstwo Zdrowia w Polsce ogłosiło, że jest 7 nowych osób, które zachorowały na koronawirusa. Ministerstwo przypomniało, że oznacza to, że już 58 osób zostało zarażonych koronawirusem, w tym jedna osoba, która wczoraj zmarła. Wczoraj w godzinach popołudniowych pojawiła się wiadomość, że 57-letnia pacjentka z Wielkopolski nie żyje. 

- Potwierdzone wyniki dotyczą: dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk), jednej osoby z w woj. lubelskiego (Lublin), jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław), i 3 osób z woj. łódzkiego (Łódź) - można przeczytać na Twiterze Ministerstwa Zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna, który przebywa we Wrocławiu, przyjechał z Austrii. Pierwsze wiadomości na temat jego stanu zdrowia przekazują, że mężczyzna jest w dobrym stanie. 

Informacje w sprawie koronawirusa w kraju 

Ze względu na niebezpieczeństwo wynikające z możliwości zarażenia się koronawirusem w Polsce szkoły, przedszkola, a także uczelnie wyższe zostały zamknięte. Wiadomo już, że odwoływane są imprezy masowe, pokazy w kinach czy teatrach. Zaleca się, żeby do minimum ograniczyć przebywanie w dużych grupach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Restauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera

Informacje, które pojawiają się w mediach, nieustannie się zmieniają. Ministerstwo Zdrowia prosi, by czytać tylko oficjalne komunikaty, nikt nie chce dopuścić do masowej paniki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News