Zastępca naczelnego "Super Expressu" podał nieoficjalne informacje o wyborach. Podał zdumiewającą liczbę

Zastępca naczelnego "Super Expressu" podał nieoficjalne informacje o wyborach. Podał zdumiewającą liczbę Źródło: Jakub Kaminski/East News

Nieoficjalne informacje przekazywane przez zastępcę redaktora naczelnego "Super Expressu" obiegły media. Podano nieprawdopodobną liczbę. Polacy mogą przeżyć spory szok.

Informacje dotyczące II tury wyborów zalewają media. Z każdą chwilą atmosfera staje się coraz bardziej napięta, a opinię publiczną ogarniają wielkie emocje. Tuż przed godziną 19:00 odbyła się konferencja Państwowej Komisji Wyborczej, a nieco później zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" nieoficjalnie podał zatrważającą liczbę. 

Nieoficjalne informacje "Super Expressu". Padła zaskakująca liczba 

O godzinie 18:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Państwowej Komisji Wyborczej, w której poinformowano o frekwencji do godziny 17:00. Przekazywane dane okazały się zdumiewające. Do południa głos oddało 24,73% osób uprawnionych do głosowania, z kolei po południu zagłosowało już 52,10%. Liczby są nieprawdopodobne i niewątpliwie rekordowe w porównaniu do I tury wyborów. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" oraz szef Super Biznesu, Hubert Biskupski, za pośrednictwem swojego Twittera nieoficjalnie poinformował, że dotychczas oddano około 150 tysięcy głosów. 

- Około 150 tysięcy głosów. Tak to w tej chwili wygląda. Czeka nas długa noc - napisał na swoim Twitterze Hubert Biskupski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy już zagłosowali. Uwagę wszystkich skupił jeden szczegół, nie mogli oderwać oczu

2. Kamil Durczok podzielił się szczerym wyznaniem. Dotyczy stanu jego zdrowia

Głosować można do godziny 21:00, z kolei na godzinę 22:00 została zaplanowana kolejna konferencja Państwowej Komisji Wyborczej. Emocje wśród Polaków rosną. Mijają ostatnie chwile na oddanie głosu, dlatego osoby, które wciąż nie wybrały się do lokalu wyborczego, nie powinny dłużej zwlekać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające wiadomości obiegły media. Erling Haaland wyrzucony z klubu, decyzja była oczywista (WIDEO)
  2. Wow, co za stylizacja. Magda Gessler zachwyciła w lokalu wyborczym, uwagę zwraca 1 szczegół
  3. KGP już teraz przekazała porażające informacje dot. wyborów. Liczby mówią same za siebie
  4. Skandal podczas konferencji PKW na żywo. Przewodniczący zakpił na oczach milionów Polaków
  5. Zajrzeli do otwartego grobu i pobledli. Widok przeszedł ich najśmielsze oczekiwania
  6. Śmierć ukochanej córki, a teraz znów smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudne chwile

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News