Strzały pod szpitalem MSWiA w Warszawie. Chaos, są ranni

Strzały pod szpitalem MSWiA w Warszawie. Chaos, są ranni Źródło: pikio

Informacje prosto ze stolicy poraziły wszystkich. Pod popularnym szpitalem doszło do przerażających scen. Było słychać strzały, świadkowie uciekali z miejsca zdarzenia.

Informacje spod warszawskiego szpitala napawają ogromnym niepokojem, policjanci uczestniczyli w strzelaninie. Niestety, nie obyło się bez ofiar.

Informacje o strzelaninie poraziły media - jest poszkodowana jedna osoba

W godzinach wieczornych 12 marca, pod szpitalem MSWiA doszło do strzelaniny. Na miejscu pojawiły się kordony policji. Jak dowiedzieli się dziennikarze z portalu "Warszawa w pigułce", nie obyło się bez poszkodowanych. W akcji uczestniczyła m.in. policjantka, która została ranna. Z racji otrzymanych obrażeń została jej udzielona pierwsza pomoc. Wiadomo, jaki jest jej stan.

Wiadomo, że wszystko zaczęło się o 18:30, kiedy to funkcjonariusze zostali wezwani na ul. Wołoską. Powodem była kolizja, w której brały udział auta marek Toyota, Volvo oraz Daewoo Matiz. Pojawienie się policjantów na miejscu widocznie nie było kierowcy Matiza na rękę, ponieważ ten zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg, zajechali mu drogę, jednak kierowca miał za nic takie barykady i potrącił policjantkę. Wiadomo, że stan kobiety nie był na tyle poważny, by została przewieziona do pobliskiego szpitala. Kiedy kierowca wjechał w funkcjonariuszkę, inny z policjantów oddał strzały ostrzegawcze.

Kierowca jest poszukiwany, policjanci nie mają zamiaru spocząć na laurach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowcy udało się niestety uciec - potrącił policjantkę, objechał radiowozy, nie przestraszył się strzałów. Pojechał prosto przed siebie, błądząc potem po uliczkach. Wiadomo, że porzucił pojazd.

- Auto porzucił niedaleko, na Miłobędzkiej. Trwają poszukiwania kierowcy. Został również sprowadzony pies tropiący - potwierdziła dziennikarzom "Faktu" podinsp. Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń
2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Policjanci za wszelką cenę chcą złapać kierowcę Matiza. Nie wiadomo, z jakiego powodu uciekał, nie wiadomo też czy to on spowodował stłuczkę i po prostu bał się odpowiedzialności. Samochód jest sprawdzany i ustalany jest właściciel pojazdu. Pies skupia się na tym, by podjąć odpowiedni trop, sytuacja rozwija się dynamicznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje Wiktor Humięcki
  5. Kto najbardziej jest zagrożony koronawirusem? Opublikowano nowy raport
  6. Niemal nikt nie wie, że każda kasa w Lidlu ma ukrytą funkcję. Mało kto jej używa i bardzo źle

Źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News