Informacje o wypadku
Mike Labrum Unsplash
Irmina Jach - 11 Października 2020

Autobus zderzył się z pociągiem. Nie żyje 20 osób, tragiczne informacje przekazały zagraniczne media

Informacje o tragicznym wypadku obiegły zagraniczne media. W jednej z popularnych miejscowości turystycznych doszło do zdarzenia, w wyniku którego życie straciło aż dwadzieścia osób. Doszło do zderzenia autobusu i pociągu. Pasażerowie nie mieli żadnych szans na przeżycie. Bliskim, przyjaciołom, współpracownikom oraz rodakom ofiar składamy najszczersze kondolencje.

Informacje o fatalnym w skutkach wypadku obiegły zagraniczne media. Autobus zderzył się z pociągiem. Pasażerowie nie mieli szans na przeżycie, wiele osób straciło życie. Kraj pogrążył się w głębokiej żałobie.

COVID-19 budzi lęk lekarzyWszyscy bardzo się mylili. Lekarze biją na alarm, chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

Informacje o tragicznym wypadku obiegły zagraniczne media

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 11 października, w pobliżu stacji Khlong Kwaeng Klan w Tajlandii, o godzinie 8:05 czasu miejscowego (godzina 3:05 w Polsce). Pasażerami autobusu byli pracownicy fabryki działającej w prowincji Samut Prakan, którzy jechali do jednej ze świątyń buddyjskich, by uczcić koniec Vessy, czyli trzymiesięcznych rekolekcji, które trwają zazwyczaj podczas pory deszczowej, od lipca do października.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Informacje na temat zdarzenia przekazał gubernator prowincji Chachoengsao Maitree Tritilanon. Autobus wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy. Na stacji oddalonej o 63 km od Bangkoku nie ma dróżnika ani opuszczanych barierek, które regulowałyby przejazd przez tory. O zbliżaniu się pociągu informuje jedynie sygnalizacja świetlna. W świetle katastrofalnego w skutkach wypadku, w którym życie straciło dwadzieścia osób, polityk zadeklarował, że przegrody regulujące przejazd przez tory zostaną zainstalowane natychmiast po wykarczowaniu drzew i krzaków, które rosną tuż przy drodze.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Kaźmierska totalnie popłynęła. Nagranie z imprezy trafiło do sieci, wszyscy patrzyli tylko na jej biust

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

Informacje, które pojawiły się w zagranicznych mediach donoszą, że autobus, który zderzył się z pociągiem towarowym, rozpadł się na części. Na szczęście, drugi z pojazdów nie wypadł z torów. Tajlandia jest krajem, w którym niezwykle często dochodzi do wypadków drogowych. Niestety, mimo powtarzalności tego rodzaju zdarzeń władze nie uczyniły praktycznie żadnych kroków, by poprawić bezpieczeństwo uczestników ruchu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już nie tylko walka z TVN-em. Wiadomości TVP na wojnie z największym, polskim portalem, właśnie wyemitowano zdumiewający materiał
  2. Zbigniew Boniek doprowadził tysiące Polaków do furii. W trakcie meczu Świątek zabrał głos, kibicom opadły szczęki
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Media podają, że jesteśmy oszukiwani. Fałszują produkt kupowany przez miliony Polaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News