Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję Źródło: .

Informacje, które dotarły do mediów z okolic Tarnowa, okazują się bardzo smutne. Całkowicie niespodziewanie zmarł bowiem popularny wśród kibiców prezes lokalnej drużyny piłkarskiej. Poznaliśmy już szczegóły planowanych uroczystości pogrzebowych.

Informacje z Małopolski bez wątpienia zasmucą przede wszystkim miejscową społeczność. Nie żyje Robert Kukliński, który przez lata pracował jako prezes klubu LKS Zgłobice. Mężczyzna miał jedynie 58 lat. Przedstawiciele drużyny opublikowali już w mediach społecznościowych łamiące serce oświadczenie w sprawie.

Informacje spod Tarnowa zasmucają

- Byłeś dla nas wszystkich jak ojciec, to z Tobą święciliśmy największe sukcesy i to z Tobą przeżywaliśmy nasze porażki. Żadne wypowiedziane słowa nie oddadzą tego, jak wiele zrobiłeś dla naszego klubu sportowego, Twój upór chęć i zaangażowanie mobilizowały nas do jeszcze większej i cięższej pracy na treningach oraz w meczach, aby nasz klub mógł cieszyć się jak najlepszymi wynikami. Często można Cię było spotkać na boisku, gdzie czasami sam ciężko pracowałeś, abyśmy jak najlepiej mieli przygotowane boisko do treningu czy też meczu - przekazano.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo już, że msza pogrzebowa Kuklińskiego odbędzie się 13 lutego o godzinie 15:00 w kaplicy cmentarnej w Zbylitowskiej Górze. Wcześniej, o 14:30 odmówiony zostanie różaniec w jego intencji. Po tych uroczystościach działacz zostanie pochowany.

Poruszające pożegnanie

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Zapłacicie 270 zł, albo zrobią wam kontrolę w domach. Ukarano już blisko 10 tys. osób

- Kochany Prezesie Robercie, My, jako zawodnicy klubu LKS ZGŁOBICE, chcemy Cię z całego serca pożegnać, gorąco wierzymy w to, że teraz tam z góry będziesz oglądał nasze mecze i razem z nami będziesz świętował nasze sukcesy. Chcemy Ci obiecać, że włożymy całe swoje siły i serce w to, abyś tam z góry był dumny z naszej postawy na boisku jak i poza nim. Nigdy o Tobie nie zapomnimy Zawsze będziesz częścią naszej drużyny! - napisali sami piłkarze w niezwykle smutnym, emocjonalnym komunikacie pożegnalnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News