Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie

Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie Źródło: .

Informacje z Bukowiny Tatrzańskiej są bardzo smutne. Niestety, zmarła kolejna ofiara tragedii, która wczoraj wstrząsnęła Polską. Pomimo walki o jej życie, młodej kobiety nie udało się uratować.

Informacje o groźnym wypadku w Bukowinie Tatrzańskiej pojawiły się wczoraj w godzinach popołudniowych. Na skutek silnych porywów wiatru doszło do tragedii: dach spadł na przebywających na stoku narciarskim turystów. Niestety, dziś pojawiły się informacje, że na skutek wypadku zginęła kolejna osoba. 

Informacje w sprawie tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej

Wczorajsze wydarzenia w Bukowinie Tatrzańskiej wstrząsnęły całym krajem. W wypożyczalni nart znajdującej się obok stoku narciarskiego, dach zerwał się z budynku i spadł na cztery przebywające na miejscu zdarzenia osoby. Pomimo szybkiej pomocy lekarskiej i reanimacji, śmierć poniosła 52-letnia kobieta i jej 15-letnia córka. Kolejne dwie osoby w stanie krytycznym zostały przewiezione do szpitala.

Na miejscu zdarzenia świadkowie widzieli, jak dach został zerwany z budynku. Przerażeni patrzyli na wydarzenia, nie mogąc nic zrobić, by uratować osoby, na które spadł dach. Ich relacje z miejsca, w którym doszło do tragedii, są wstrząsające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Otworzył się jak puszka konserwy. Nie zdążyły nawet zapiąć nart. Potem runęła na nich cała kopuła - przekazała kobieta, która była świadkiem zdarzenia. 

Informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej. Nie żyje młoda kobieta

Dach, który zerwał się z budynku, zmiażdżył znajdujące się obok kobiety. 52-latka i jej 15-letnia córka zginęły na miejscu. Kolejne dwie osoby, które były na miejscu zdarzenia, to starsza córka kobiety i 16-letni kuzyn. Młody chłopak przebywa w szpitalu i zgodnie z pojawiającymi się informacjami, jego życiu nic nie zagraża. Niestety, młoda kobieta, która w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala, zmarła w szpitalu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda tym razem nie mogła pomóc mężowi. Nawet TVP nie ocenzurowało incydentu
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Sprawą tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej już zajęły się służby. Informacje, które się pojawiły wskazują na to, że prokuratura już wszczęła śledztwo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularne badanie wykonywane w domu. Wiele osób popełnia przy nim błąd
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę
  4. Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają
  5. A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News