12 osób nie żyje, ponad 20 poszkodowanych. Służbom ratowniczym nie udało się wszystkich uratować z tonącej łodzi

12 osób nie żyje, ponad 20 poszkodowanych. Służbom ratowniczym nie udało się wszystkich uratować z tonącej łodzi Źródło: .

Informacje, które docierają do mediów z Grecji, okazują się tragiczne. Jak donosi straż przybrzeżna, 12 osób zginęło w wyniku zatonięcia łodzi. Warto zaznaczyć, że miało się na niej znajdować nawet 50 migrantów.

Informacje, które przekazała mediom grecka straż przybrzeżna, są dramatyczne. U wybrzeży wyspy Paksos zatonęła łódź z migrantami. W tragicznym zdarzeniu zginęło co najmniej 12 osób. Nie wiadomo, czy wkrótce nie dotrą do nas wieści o kolejnych ofiarach.

Informacje greckich służb okazują się dramatyczne

Jako że na łodzi miało się znajdować około 50 migrantów, wciąż trwają poszukiwania nawet 20 zaginionych. 21 osób udało się już skutecznie uratować. Nie wiadomo, skąd pochodzili ludzie płynący rzeczoną łodzią. Nie znamy także ich wieku - nie poinformowano, czy były wśród nich na przykład dzieci, co jest prawdopodobne. Możliwe jest, że funkcjonariusze nie dysponują na razie taką wiedzą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konkretnych przyczyn zdarzenia jeszcze nie ustalono. Na razie służby skupiają się przede wszystkim na akcji ratunkowej. Miejscowe media wciąż wiedzą więc na ten temat bardzo niewiele. Wkrótce w sieci zacznie zapewne pojawiać się więcej szczegółów zdarzenia.

Kolejny podobny, dramatyczny wypadek

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

W ostatnich latach do wybrzeży Grecji przybywają gigantyczne grupy migrantów, spośród których znaczna część wybiera podobny środek transportu. Niejednokrotnie dochodziło więc już niestety do tego rodzaju tragicznych wypadków. Nad sytuacją każdorazowo starają się panować funkcjonariusze straży przybrzeżnej, którym nie zawsze udaje się zdążyć ze stosowną pomocą tonącym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. 500 plus większe nawet o 90% i inne dodatkowe świadczenia. W tym roku polskie rodziny się obłowią
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News