informacje nie żyje dziennikarka
Unsplash Kyle
Joanna Szwalikowska - 10 Października 2020

Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiana dziennikarka, rodzina pogrążona w żałobie

Dramatyczne informacje właśnie obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiana dziennikarka oraz bardzo aktywna działaczka społeczna. Jej odejście to ogromna strata. Rodzina oraz przyjaciele pogrążyli się w żałobie.

Tragiczne informacje z kraju właśnie obiegły media. Wczoraj po południu zmarła uwielbiana dziennikarka oraz działaczka społeczna. Wiadomość o jej odejściu przekazały lokalne media. Rodzina oraz bliscy są zrozpaczeni. To ogromna strata.

TVN, pomarańczowe ostrzeżeniaZacznie się dziś wieczorem, apogeum nastąpi we wtorek. TVN alarmuje, wydano pomarańczowe ostrzeżeniaCzytaj dalej

Smutne informacje z kraju. Zmarła uwielbiana dziennikarka

Wczoraj po południu odeszła Mariola Kosenko, lubińska dziennikarka, działaczka społeczna, a także pedagog i instruktor terapii uzależnień dzieci i młodzieży. W przeszłości kandydowała na urząd prezydenta Lubina jako jedyna kobieta. Była wrażliwa na ludzkie problemy oraz pragnęła wprowadzenia zmian, które mogłyby je rozwiązać. Jak mówiła, zawsze brała sprawy w swoje ręce. Jej odejście jest ogromną stratą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Mnie, jako obywatelowi, nie podoba się sposób zarządzania miastem. Przestaję być dumna z Lubina, kiedy widzę, jak ościenne miasta: Polkowice, Głogów czy Legnica dbają o estetykę, odbudowę zabytków, kulturę i o swoje rynki (...) Miasta te w oczach wypiękniały. Lubin jakby zastygł, cofnął się. Stał się niemal zaściankiem, a nie stolicą polskiej miedzi - mówiła dziennikarka, kandydując na prezydenta Lubina, cytowana przez portal legnica.naszemiasto.pl. Bardzo zależało jej na dbaniu o kulturę oraz rozwoju miasta.

Dziennikarka prowadziła lokalny portal internetowy, zasłynęła dzięki artykułom, w których obnażała nieprawidłowości dotyczące funkcjonowania samorządu. Była bardzo wrażliwa na krzywdę ludzi, nigdy nie przechodziła obok obojętnie. Nigdy nie odmawiała również pomocy. Wielokrotnie udało jej się nagłośnić różne problemy zwykłych ludzi na tyle, że znajdował się sposób na ich rozwiązanie.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Rozpacz, trwa pilna akcja ratunkowa. ”Możemy potwierdzić trzecią ofiarę”

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

Wierzyła, że kandydując na urząd prezydenta miasta, będzie w stanie jeszcze bardziej pomóc wszystkim osobom w potrzebie. Jej śmierć sprawiła ból, wielu osobom, wszystkim będzie jej brakować. Bliscy oraz rodzina pogrążyli się w smutku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera po programie "W tyle wizji" na TVP Info. Gość dostał "groźby karalne", ruszyła fala krytyki
  2. Jarosław Bieniuk wciąż tęskni za zmarłą żoną. Internauci dostrzegli szczegół, który mówi wszystko (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Pokazała zdjęcie w bikini i rozpętała burzę, sama Kukulska nie przebierała w słowach. Mało kto wie, że gwiazda pasjonuje się gotowaniem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: E-legnickie PL, Legnica Nasze Miasto

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News