Przekazano najgorsze z możliwych informacje
Anjo Antony Unsplash.com
Agata Jaroszewska - 10 Września 2020

Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Wiesław Borowik

Media obiegły wyjątkowo smutne informacje. Nikt nie mógł przygotować się na tak ogromną stratę. Odszedł prawdziwy mistrz i pustka jaką po sobie zostawił jest niemożliwa do wypełnienia. Wspominają go najwięksi, a on sam był osobą, która stworzyła prawdziwą legendę. Jego życiorys jest inspiracją dla młodych.

Informacje jakie przekazało Radio Zet są wyjątkowo tragiczne. Odszedł prawdziwy mistrz i trudno pogodzić się z odejściem tak wielkiej osoby. Potwierdzono, że nie żyje Wiesław Borowik. Na zawsze zapisał się na kartach historii, a jego nazwisko już zawsze wymieniane będzie wśród największych.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Niestety podano informacje, że nie żyje Wiesław Borowik

Informacje o śmierci Wiesława Borowika obiegły całą Polskę i fani jego wyczynów, oraz osoby mające szczęście spotkać się z nim na swojej ścieżce kariery, są zdruzgotani tymi doniesieniami. Trudno uwierzyć, ze już nigdy nie będzie mógł podzielić się swoim doświadczeniem czy rzucić cennej uwagi w kierunku młodych wkraczających dopiero na ścieżkę poważnego sportu. Był prawdziwym mistrzem i tytuły to potwierdzają. Wiesław Borowik zmarł w wieku 78. Nie podano przyczyny zgony, jednak smutek wywołany jego śmiercią jest ogromny. W sieci pojawiają się emocjonalne wpisy na temat słynnego judoki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Jego osiągnięcia w sporcie są wyjątkowe

Wiesław Borowik nie żyje, jednak jego legenda trwać będzie wiecznie. Sportowiec stawał aż siedem razy na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski. Jego kariera znajdowała się u szczytu na przełomie 60-tych i 70-tych. Zdobywał medale zarówno w wadze półciężkiej, ciężkiej oraz open. Zaliczany jest do największej czołówki polskich judoków. Młodzi zawodnicy doskonale znają jego postać, jednak nie będą mieli już okazji korzystać z jego rad oraz cennego doświadczenia. Na temat zmarłego mistrza wpis w sieci zamieścił Rafał Kubacki, dobrze znany wszystkim sportowiec. Bez wątpienia mocno odczuł śmierć Wiesława Borowika.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Śmierć Wiesława Borowika wstrząsnęła środowiskiem sportowym

- Znałem Wiesława, ale osobiście już z nim nie trenowałem, bo to było to pokolenie przede mną. Był ważną i bardzo cenioną postacią w klubie. Jego sukcesy wzbudzały duży podziw i szacunek. Z tego co mi mówiono, bazował na naturalnej sile i miał pod to przygotowane specjalne treningi. Prywatnie spokojny i życzliwy człowiek. Wielki żal, ale taka kolej rzeczy - przyznał smutno w rozmowie z PAP inny słynny judoka Rafał Kubacki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk na politycznej wojnie. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Zmarła gwiazda serialu "Gra o tron". Cały świat w żałobie po śmierci wybitnej aktorki
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich "owoce mocy". Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News