Łódź z 5 młodymi ludźmi wywróciła się na Wiśle. Niestety, nie wszystkich udało się uratować

Łódź z 5 młodymi ludźmi wywróciła się na Wiśle. Niestety, nie wszystkich udało się uratować Źródło: pikio.pl

Informacje, które obiegły media wczorajszego wieczora, są naprawdę porażające. Polsat News poinformował, że na Wiśle wywróciła się łódka, którą płynęła piątka młodych ludzi. Mimo szybkiej akcji służb ratunkowych, nie wszystkie osoby udało się uratować. Znamy szczegóły tego wstrząsającego wydarzenia.

Informacje, które pojawiły się w mediach, mówią o zdarzeniu, do którego doszło w niedzielę, 9 sierpnia na Wiśle, na wysokości Czerwińska w powiecie płońskim (województwo mazowieckie). Grupa pięciu młodych osób pływała po rzece łódką, która w pewnym momencie zaczęła nabierać wody i się przewróciła. Nie wszystkim udało się bezpiecznie wypłynąć na brzeg. Są ofiary śmiertelne.

Informacje o wypadku na Wiśle są porażające

Informacje na temat szczegółów tego wstrząsającego wypadku przekazała rzeczniczka mazowieckiej policji, podinspektor Katarzyna Kucharska. To właśnie z jej relacji wiemy, że łodzią pływała grupa pięciorga dwudziestokilkuletnich przyjaciół.

- W pewnym momencie łódka zaczęła nabierać wody i przewróciła się. Czterem osobom udało się uratować. Piąty z pasażerów, 28-letni mężczyzna, zmarł, mimo podjętej reanimacji - przekazała policjantka w rozmowie z mediami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że młody człowiek zginął podczas próby ratowania swoich znajomych. Do samego końca walczył, żeby wszyscy wyszli z wypadku bez szwanku. Niestety, sam nie zdołał wydostać się z wody. Mimo szybkiej akcji służb ratunkowych, zmarł.

- Musiał opaść z sił i rzeka go porwała. Mężczyznę znaleziono około kilometra dalej, w dół rzeki od bulwaru, na łasze z piaskiem, bez oznak życia - powiedział starszy brygadzista Dariusz Brzeziński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku w rozmowie z portalem Płońsk w Sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Zaskakujące obostrzenia dotyczące wesel. Słowa Szumowskiego porażają
3. Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski

Na miejsce zdarzenia został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Resuscytacja 28-letniego mężczyzny porwanego przez nurt rzeki trwała ponad godzinę. Niestety, lekarz był zmuszony stwierdzić zgon. Informacje przekazane przez serwis Wirtualny Nowy Dwór mówią o sześciu pasażerach łódki. Według tych doniesień uczestnikami wypadku miało być czterech mężczyzn i dwie kobiety. W mediach społecznościowych portalu pojawiły się zdjęcia z miejsca tragicznego zdarzenia. To niejedyna fatalna wiadomość opublikowana w ostatnich godzinach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zenek Martyniuk podczas występu ciągle zerkał tylko w jednym kierunku, nie mógł oderwać wzroku
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Córka zadała Hannie Lis poruszające pytanie. Dziennikarka nie wytrzymała

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News