Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje

Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje Źródło: .

Informacje obiegające media są dramatyczne. Nie żyje zgwałcona 23-letnia kobieta, która idąc zeznawać przeciw oprawcom została złapana. To był dopiero początek jej koszmaru.

Informacje o śmierci 23-letniej kobiety z Indii, która została zgwałcona,wstrząsnęły światowymi mediami. Dziewczyna nie przeżyła podpalenia, do którego doszło, gdy szła zeznawać przeciw swoim oprawcom. Przerażające wiadomości obiegły cały świat. 

Informacje o śmierci zgwałconej 23-latki 

Hinduska została zgwałcona przed dwóch mężczyzn, których podała do sądu. Mieli oni odpowiedzieć za swoje czyny, ale zanim zdążyli stanąć przed sądem, zeznawać miała dziewczyna. Niestety, oprawcy znaleźli ją w drodze do gmachy, złapali i porwali, by zrobić z nią jeszcze gorsze rzeczy. Informacje o podpaleniu dziewczyny przez oprawców sprawiły, że cały świat skierował swoje oczy w stronę Indii.

Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w zagranicznych mediach, dziewczyna doznała poparzenia ciała w 90 procentach. Lekarze nie byli w stanie jej uratować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowe informacje dotyczące podpalenia dziewczyny

Okazuje się, że policja w Indiach zajęła się już sprawą ofiary. Pięciu mężczyzn złapało 23-latkę, gdy przechodziła przy stacji kolejowej, zabrali ją na pole i tam oblali benzyną. Okazuje się, że cały atak został przez mężczyzn zaplanowany w ramach zemsty. Na jaw wyszło też, że dziewczyna spotykała się z jednym z napastników, który nawet obiecał jej ślub. Jednak do niczego nie doszło, a mężczyzna wraz z kolegami zgwałcił 23-latkę. Mimo oskarżeń o gwałt, on i jego kolega zostali zwolnieni z aresztu za kaucją, co dało im możliwość do zemszczenia się na kobiecie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

W Indiach codziennie dochodzi do ponad 100 gwałtów, które zostają zgłoszone. Najczęściej ofiarami padają młode kobiety i dzieci, niestety, wiele z nich nie zgłasza gwałtów na policję. Policja wydaje się być bezradna przy tak ogromnej skali tego problemu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: gazetapl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News