informacje ratownicy medyczni kradzież
Pixabay arembowski
Joanna Szwalikowska - 9 Listopada 2020

Ratownicy wybiegli z karetki, by udzielić pomocy choremu. Gdy wrócili, zamarli, porażające wieści z polskiego miasta

Porażające informacje z kraju. Ratownicy medyczny wybiegli z karetki, by udzielić pomocy osobie chorej. W tym czasie stało się coś niewiarygodnego. Kiedy wrócili do pojazdu, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Wstrząsające informacje z jednej z polskich miejscowości. Kiedy ratownicy medyczny wybiegli z karetki, by pomóc choremu, doszło do zatrważającej sytuacji.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Porażające informacje z polskiej miejscowości. Karetka ratowników medycznych została okradziona

Dwaj złodzieje wykorzystali moment nieuwagi ratowników medycznych, którzy wybiegli z karetki, by udzielić pomocy choremu. Weszli do pojazdu, a następnie ukradli dwa telefony komórkowe i uciekli. Ratownicy nie mogli uwierzyć, że doszło do tak oburzającej sytuacji.

Po ucieczce dwóch mężczyzn udało się do sklepu, gdzie przy pomocy ukradzionego sprzętu zapłacili za alkohol. Obaj zostali już zatrzymani przez funkcjonariusz policji.

To bulwersujące i niewiarygodne zdarzenie rozegrało się w Łazach w powiecie piaseczyńskim w pobliżu Warszawy. Ratownicy medyczni zostali wezwani do jednego z domów, znajdujących się w wymienionej miejscowości. Zgłoszenie miało dotyczyć mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna znajdujący się w domu prawdopodobnie miał zawał serca. Należało więc działać jak najszybciej, liczyła się każda sekunda. Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce, natychmiast wyskoczyli z pojazdu, po czym pobiegli do domu wskazanego przez zgłaszających.

- Ten moment wykorzystali dwaj mężczyźni. Widzieli, jak ratownicy opuścili karetkę i wbiegli na teren posesji, zostawiając otwarty pojazd. Mężczyźni weszli do środka i zabrali z kabiny dwa telefony komórkowe. Potem uciekli - poinformował nadkomisarz Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie w rozmowie z Onetem.

Ratownicy początkowo nawet nie zorientowali się, że ich okradziono. Byli pewni, że z pośpiechu zostawili swoje telefony w budynku pogotowia. Po połączeniu się z dyżurnym przez radio, na jaw wyszło, że telefonów tam nie ma. Kradzież została więc zgłoszona na policję.

Złodzieje nie byli jednak na tyle sprytni, jak im się wydawało i wpadli niemalże na "własne życzenie". Zdecydowali się bowiem jednym z telefonów zapłacić w sklepie za alkohol. Odnalezienie ich okazało się wtedy kwestią kilku godzin.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Dokładnie o północy w życie wszedł nowy zakaz. Porażająca wiadomość dla Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

- Przy pomocy odpowiedniej aplikacji w jednym z telefonów trzykrotnie dokonali zakupu alkoholu. Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci z Lesznowoli zatrzymali ich już kilka godzin po kradzieży - relacjonował Onetowi Jarosław Sawicki.

Złodzieje to mężczyźni w wieku 33 oraz 39 lat. Obaj trafili już do celi policyjnej oraz usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży. Grozi im nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano
  2. Nie żyje wybitny polski trener. Miał za sobą również karierę polityczną
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Najlepiej poznane planety nie mogą być siedliskiem życia. Powód jest zadziwiający
  7. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News