Wszystko będzie gotowe już dziś, mamy oficjalne potwierdzenie. Ulga dla wielu Polaków

Wszystko będzie gotowe już dziś, mamy oficjalne potwierdzenie. Ulga dla wielu Polaków Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK East News

Oficjalnie potwierdzono najnowsze informacje. We wtorkowy wieczór większość prac została zakończona. Ich finalny efekt będzie gotowy do użytku jeszcze dzisiaj. Wielu Polaków odetchnie z wielką ulgą. Sytuacja w stolicy zostanie unormowana.

Najnowsze informacje w sprawie oczyszczalni "Czajka" napawają optymizmem. Jeszcze dzisiaj gotowa będzie całość prac, dzięki czemu sytuacji zostanie ustabilizowana. Wielu Polaków bardzo ucieszy taka wiadomość. 

Najnowsze informacje w sprawie oczyszczalni ścieków "Czajka"

We wtorkowy wieczór wojsko zakończyło prace polegające na kładzeniu odcinków pod most pontonowy, który znajdzie się na Wiśle w północnej części Warszawy. Całość będzie gotowa już dzisiaj. Przeprawa ma spełnić role tymczasowego nośnika pod rurociąg awaryjny. Mają nim popłynąć ścieki w kierunku oczyszczalni ścieków "Czajka".

Most pontonowy będzie gotowy już dzisiaj. Jak poinformował Piotr Kranz z 2. Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego, wszystkie prace odbyły się zgodnie z zakładanym planem. We wtorek wojskowy przekazał, że wszystko będzie gotowe już dziś. Obecnie pozostały do wykonania prace, takie jak np. nawijanie osi mostu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozładowywanie oraz przewożenie sprzętu wymagało pracy 200 żołnierzy. Z kolei w prace przy utrzymaniu mostu zostało zaangażowanych 50 wojskowych. Jak przekazał Kranz, najtrudniejszą częścią pracy, była sama jej koordynacja, ze względu na obleganą przez samochody drogę w pobliży ulicy Farysa. 

- Najcięższa była sama koordynacja prac, ponieważ droga w okolicach ulicy Farysa, w pobliżu której postawiony zostanie most pontonowy, jest oblegana przez samochody, zaś sam przesmyk jest wąski, dlatego ruch odbywał się wahadłowo - przekazał Piotr Kranz z 2. Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur

Według założeń wojska, możliwość korzystania z przeprawy będzie do końca listopada. O ile pozwolą na to warunki pogodowe, okres ten może się wydłużyć. Na ten moment miasto rozpatruje również warianty dotyczące awaryjnego rurociągu, który powstałby pod dnem Wisły lub na znajdującym się w pobliżu moście Marii Curie-Skłodowskiej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rossmann rozbija bank. Do drogerii ruszą tłumy, powód zaskakuje
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  4. Z ostatniej chwili: Ministerstwo Zdrowia wprowadza nagłą zmianę. Obejmie wszystkich bez wyjątku
  5. Dzieje się teraz. W kolejnych szkołach w Polsce zmuszają dzieci do jednej rzeczy, rodzice dowiadują się za późno
  6. Zanim położysz się spać, wrzuć obrany ząbek czosnku do toalety. Rano będziesz zaskoczony, niesamowite efekty

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News