Fani pogrążeni w smutku. Nie żyje uwielbiany przez nich gwiazdor

Fani pogrążeni w smutku. Nie żyje uwielbiany przez nich gwiazdor Źródło: Pikio.pl

Informacje o nagłej śmierci gwiazdora obiegły media, fani są pogrążeni w głębokim smutku. Wiadomości o odejściu muzyka potwierdzili koledzy z zespołu, przekazano kondolencje dla najbliższych artysty oraz zapewnienia o zachowaniu pamięci po zasłużonym muzyku, który odszedł. Fani muzyki legendarnego zespołu w żałobie.

Informacje o nagłej śmierci muzyka przekazali koledzy z zespołu z którym grał przed wielu laty. Fani są wstrząśnięci wyjątkowo smutnymi wiadomościami ze Stanów Zjednoczonych. Do bliskich gwiazdora spływają kondolencje z całego świata.

Informacje o śmierci przekazali koledzy muzyka

Nie żyje Alan Peters. Nagła śmierć cenionego basisty wstrząsnęła fanami. Informacje o odejściu gwiazdora przekazali muzycy formacji Agnostic Front, jednej z najbardziej znanych grup hardcorepunkowych na świecie, z którą muzyk występował wiele lat temu.

Alan Peters wspólnie z Agnostic Front nagrał m.in. ceniony w środowisku muzycznym album pt. "Liberty And Justice For...". Zespół uważany jest za pionierów gatunku muzycznego określanego nazwą "crossover thrash", który łączy ze sobą elementy hardcore punku i metalu. Basista współpracował również z formacją Crawlpappy oraz Absolution.

Informacje o odejściu Alana Petersa zasmuciły fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo zaprzestania współpracy z Agnostic Front Alan Peters utrzymywał przyjacielskie stosunki z byłymi kolegami z zespołu. To właśnie oni przekazali fanom smutne wiadomości o nagłej śmierci muzyka. Na oficjalnej stronie facebookowej formacji ukazał się post z informacją o odejściu basisty. To dla nich ogromny cios.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, mamy potwierdzenie, nie żyje

2. Objawy i przyczyny niedoboru witaminy B12. Bez niej nasz organizm nie może sobie poradzić

3. Najbliższa współpracownica Agaty Dudy przypadkiem się wygadała? Ujawniła jej ogromną tajemnicę

- Mamy dzisiaj bardzo smutny dzień. Straciliśmy naszego brata, przyjaciela i byłego kolegę z zespołu, który brał udział w magii tworzenia albumu "Liberty And Justice For...”. Alana Petersa już z nami nie ma. Często widywaliśmy się tu i tam, głównie w Dallas. Ostatnim razem nie wystąpił w zaplanowanym miejscu i pomyśleliśmy, że złapiemy go kilka miesięcy później. Niestety to się nie wydarzyło. Przekazujemy głębokie kondolencje rodzinie Petersów. Alan zapuścił głębokie korzenie w Pittsburghu i na scenie NYHC. Spoczywaj w pokoju bracie, nie zostaniesz przez nas zapomniany - napisano na Facebooku Agnostic Front.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potwierdzono najczarniejszy scenariusz. Modlitwy nie wystarczyły, nie żyje
  2. Policja podała alarmujące informacje. Nie żyją 52 osoby, ponad 700 rannych
  3. Ogromne zagrożenie dla osób urodzonych w latach 60. i wcześniej. Najbliższe dni będą najgorsze
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Mocne starcie Magdaleny Ogórek z posłanką na antenie TVP Info. "Wymaga tego podstawowy szacunek"

Źródło: Antyradio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News