Informacje ciało Kacperka
pikio
Klaudia Bochenek - 9 Maja 2020

Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził

Informacje płynące z Dolnego Śląska zasmuciły wszystkich, którzy od 27 kwietnia trzymali kciuki za szczęśliwe odnalezienie dziecka. Niestety, dziś przed południem służby wyłowiły z rzeki Kwisy ciało dziecka. Wszyscy czekają na oficjalne wiadomości odnośnie identyfikacji zwłok.

Informacje o spełnieniu najczarniejszego scenariusza przytłoczyły wszystkich - służby intensywnie pracujące na miejscu, rodzinę, mieszkańców Nowogrodźca i całą Polskę. Sprawa zaginięcia 3,5-latka była jedną z najgłośniejszych z ostatnich lat. Osoby uczestniczące w poszukiwaniach chłopca czekają na informację ze strony policji lub rodziny dziecka, czy ciało wyłowione z wody to na pewno Kaceperek.

Informacje zostały już potwierdzone - z Kwisy wyłowiono ciało dziecka

Informacje o znalezieniu ciała kilkuletniego dziecka potwierdził na swoim Facebooku Krzysztof Rutkowski.

- Zgodnie z naszymi założeniami i naszą hipotezą, że dziecko jest w wodzie, przewidując, że po około dwóch tygodniach ciało dziecka zostanie odnalezione też tak się stało. Ok. 9 godziny rano ciało dziecka zostało odnalezione w okolicach mostu kolejowego w Nowogrodźcu. Dalsze informacje przekażemy Wam za godzinę - napisał na swoim profilu detektyw Krzysztof Rutkowski.

Królowe życia - Dagmara i jej synDagmara przeżyła chwile grozy, nie mogła powstrzymać łez. Jej syn znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Dziś pisaliśmy o nieoficjalnej informacji, której udzielił mężczyzna uczestniczący na bieżąco przy poszukiwaniach Kacperka. To on jako pierwszy doniósł, że 3,5-letni Kacperek został odnaleziony. Kilkadziesiąt minut później informację o odnalezieniu ciała dziecka (bez podawania, że chodzi dokładnie o zaginionego chłopca) opublikował detektyw Krzysztof Rutkowski. Mieszkańcy Nowogrodźca łączą fakty i są przekonani, że to poszukiwany od 27 kwietnia Kacperek. Należy jednak poczekać na oficjalne wieści od rodziny i techników kryminalnych.

Poszukiwania trwały 12 dni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Kacperek zaginął 27 kwietnia ok. 19:00 na terenie działek przy ul. Lubańskiej w Nowogrodźcu. Służby w ciągu kilku dni przeczesały teren kilkuset hektarów, sprawdzono też kilka kilometrów koryta rzeki Kwisy i jej nadbrzeże. W akcji brały udział drony z kamerami termowizyjnymi, śmigłowiec, łodzie z sonarami, a nawet specjalne podwodne roboty. Służby skupiały się rzece, ponieważ psy właśnie tam złapały trop, a wyspecjalizowani płetwonurkowie przeczesywali dno rzeki metr po metrze.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

W poszukiwania zaangażował się też Krzysztof Jackowski na prośbę rodziny oraz detektyw Krzysztof Rutkowski. Krajowe media nadal czekają na oficjalne potwierdzenie ze strony policji.

Obrazy Pikio

Fot. facebook.com/Krzysztof Rutkowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News