Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii Źródło: .

Informacje, które płyną do nas z zagranicznych mediów, są niebywale ponure. 43 osoby nie żyją, a z minuty na minutę rośnie bilans ofiar. Wielka tragedia miała miejsce w New Delhi.

Informacje o pożarze w fabryce w New Delhi są przerażające. Ogień, który zaczął rozprzestrzeniać się dziś nad ranem, spowodował śmierć przynajmniej 43 osób. Niestety wiadomości, które płyną z zagranicy, są jeszcze bardziej ponure. Ofiar pożaru może być bowiem jeszcze więcej. 

Informacje o pożarze w New Delhi

Ogień zaczął rozprzestrzeniać się dzisiaj nad ranem. Niczego nieświadomi pracownicy przebywali w fabryce, nie wiedząc, że nadchodzi ogromne zagrożenie. Pracujący na porannej zmianie zostali zaskoczeni potężnym żywiołem, który przedostał się do środka pomieszczenia. 

Fabryka, w której wybuchł pożar, zajmowała się produkcją torebek. W czasie pożaru udało się ewakuować około 50 pracowników. Niestety, informacje o ewakuowanych pracownikach nie są dobre: chociaż udało się ich wydostać z płonącego budynku, wielu z nich zmarło w szpitalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Informacje o śmierci 43 osób

Zgodnie z informacjami, które płyną ze stolicy Indii, nie żyją już 43 osoby. Jednak bilans ofiar może jeszcze wzrosnąć ze względu na ciężki stan przebywających w szpitalach pracowników fabryki, w której doszło do pożaru. 

Na miejscu zdarzenia pojawiły się miejscowe władze, ale nikt z zebranych osób nie poinformował, co mogło być przyczyną wybuchu pożaru. Lokalne media także nie podają dlaczego doszło do tej tragedii, która pochłonęła aż tyle ofiar. 

Dzisiaj grzeje: 1.B. polityk PiS usłyszał 6 zarzutów. Nie do wiary, w jaki sposób zdefraudował setki tysięcy
2. Przeprowadzono sekcję zwłok Janusza Dzięcioła. Najnowsze informacje prokuratury o strasznej śmierci zwycięzcy Big Brothera

Informacje o pożarach w Indiach nie są rzadko spotykane. Ze względu na mało restrykcyjne przepisy odnośnie bezpieczeństwa przeciwpożarowego, właściciele zakładów nie przykładają dużej wagi do zadbania o bezpieczne stanowiska pracy dla swoich pracowników. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News