Nagle usłyszeli głośny huk, po nim okropny krzyk. Nie żyje jedna osoba, kilka jest poważnie rannych

Nagle usłyszeli głośny huk, po nim okropny krzyk. Nie żyje jedna osoba, kilka jest poważnie rannych Źródło: Zdjęcie ilustracyjne Wodnik Pixabay.com

Informacje, które dobiegają do mediów z jednego z regionów Polski, są przerażające. Mieszkańcy pobliskiej miejscowości usłyszeli huk i przerażający krzyk. Doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje jedna osoba, a kilka innych zostało poważnie rannych. Do zdarzenia doszło dzisiejszego poranka, służby ratunkowe nadal pracują na miejscu.

Informacje, które obiegły krajowe media dzisiejszego poranka, są porażające. Andrzej Fijołek, funkcjonariusz lubelskiej policji, przekazał, że w Świdniku , około 6:00, zderzyły się czołowo dwa busy marki Iveco. Ciągle trwają czynności na miejscu zdarzenia, ustalane są przyczyny tragicznego wypadku. To niejedyne wstrząsające doniesienie, które wydarzyło się w ostatnich dniach.

Informacje ze Świdnika są przerażające

Jednym z busów podróżowało pięć osób, zaś drugim sam kierowca. Do zdarzenia doszło w okolicach wjazdu do Świdnika od strony Lublina, na jednej z głównych arterii miasta, przy alei Jana Pawła II. Okoliczni mieszkańcy usłyszeli huk, a później przerażający krzyk. Na skutek rozległych obrażeń, jeden z uczestników zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Kolejne pięć zostało poważnie rannych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ofiarą śmiertelną jest jeden z pasażerów busa. Występują utrudnienia w ruchu drogowym. Aleja Jana Pawła II w Świdniku, łącząca aleję Lotników Polskich z węzłem Lublin-Felin na ekspresówce, jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy, które mogą obowiązywać aż do południa. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zdecydował się na ustalenie nowej trasy dla autobusów linii 55.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Pojazdy transportu zbiorowego będą kursowały aleją Wincentego Witosa, drogą serwisowa wzdłuż ekspresówki S12/S17. Autobusy są mocno opóźnione. Na miejscu tragicznego wypadku wciąż pracują funkcjonariusze, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Jedna z użytkowniczek portalu Facebook, na fanpage Spotted Świdnik, podzieliła się zdjęciem z miejsca zdarzenia.

Informacje o wypadku w Świdniku

Źródło zdjęcia: Facebok Świdnik 24 Magdalena Karaś

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiające sceny na antenie TVN, doszło do wyzwisk oraz przepychanek. Widzowie oniemieli
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  5. Z ostatniej chwili: Żona przekazała tragiczną wiadomość o śmierci aktora
  6. Niesamowite zastosowanie zmywarki. Prosty trick, który wiele ulatwia

Źródło: Dziennik Wschodni

Artykuł aktualizowany.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News