Informacje s północy Polski
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 7 Października 2020

W akcji policjanci, strażacy i wielu ochotników. Koszmarne wydarzenia na północy Polski, trwa walka z czasem

Niepokojące informacje z północy kraju. Trwa walka z czasem, w akcję zaangażowani są funkcjonariusze policji i straży pożarnej, a także wielu ochotników. Każda minuta ma znaczenie.

Koszmarne informacje właśnie przedostały się do mediów. Choć intensywne prace mundurowych trwają już od kilku godzin, nadal nie nastąpił wyczekiwany przez wszystkich przełom. Rodzina jest coraz bardziej zdruzgotana, ale stara się nie tracić nadziei. Pomaga również lokalna społeczność, nie ma czasu do stracenia.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

Trwa pilna akcja służb. Porażające informacje z północy kraju dotarły do mediów

Dziennikarz RMF24, Kuba Kaługa, opublikował na swoim Twitterze dramatyczną wiadomość z ostatniej chwil. W Piecach w gminie Kaliska na Pomorzu od godziny 15:00 trwają intensywne poszukiwania 3-letniego chłopca, który na rowerku odjechał spod domu i do tej pory nie wrócił.

- Poszukiwania 3-letniego chłopca w Piecach w gminie Kaliska na Pomorzu. Blondyn, ubrany w siwą bluzę z kapturem i postacią Myszki Miki, pomarańczowe spodnie. Około 15, na rowerku, odjechał spod domu. Szukają go policjanci, strażacy, rodzina, ochotnicy - brzmi wpis opublikowany przez dziennikarza RMF24.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

W akcję zaangażowano funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. Pomagają również okoliczni mieszkańcy. Przeszukiwany jest każdy metr w pobliżu domu chłopca, a także obszar wokół. Na ten moment nie natrafiono no żaden ślad. Na Facebookowej stronie "Pomorskie998" opublikowano zdjęcie 3-latka, a także poinformowano, że po zmroku do akcji zostanie zadysponowany śmigłowiec z kamerą termowizyjną.

- 17:20 Piece p. starogardzki. Poszukiwania 3-latka. Na miejsce dysponowano ok. 10 jednostek OSP. Jeśli do zmroku się nie odnajdzie, wezwany zostanie śmigłowiec z kamerą termowizyjną - czytamy.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

W chwili zaginięcia chłopiec miał na sobie siwą bluzę z Myszką Miki i kapturem, pomarańczowe spodnie w trójkąty, buty z ikoną Strażaka Sama. Każda osoba, która widziała 3-latka bądź posiada jakiekolwiek informacje na jego temat proszona jest o natychmiastowy kontakt z nr tel. 514 332 416 lub z lokalną policją.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News