informacje blokady policja
Piotr Molecki East News
Joanna Szwalikowska - 7 Października 2020

Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

Niepokojące informacje z kraju. Na terenie całej Polski czekają nas dzisiaj poważne utrudnienia w ruchu, wiele dróg zostanie zablokowanych. Na miejscu policja. Do akcji dołączają kolejni zainteresowani. Zapowiedziano również kolejne protesty.

Niepokojące informacje z kraju. W całej Polsce została zaplanowana seria blokad dróg. Jak ostrzegają protestujący, w środę stanąć ma cała Polska. Możemy spodziewać się poważnych utrudnień na drogach, na miejscu trwa akcja policji.

Kobieta zapłaciła za zakupyKobieta zrobiła zakupy banknotem 200 zł. Kasjer popatrzył na niego i natychmiast wybiegł, interweniowała policjaCzytaj dalej

Drogi zablokowane w całej Polsce - informacje z kraju

Zmiana na stanowisku ministra rolnictwa, która następuje w ramach rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego, spowodowała, że rolnicy w całym kraju wyszli na ulice. Na dzisiaj zapowiedziano blokady dróg w całym kraju. Do akcji dołącza się również branża futrzarska. Protesty przeciwko "piątce dla zwierząt" mają spowodować utrudnienia w całym kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Jutro branża futrzarska włącza się mocno w rolnicze protesty. Organizujemy i współorganizujemy, aż 15 blokad: Gostyń Wlkp, Krotoszyn, Koźmin, Sierpc, Siemiatyczne, Minikowo,Żukowo,Chwaszczyn, Giżycko, Sławno,Strzegowo, przejście graniczne Przewóz oraz Słubice,Ośno Lubuskie, Żagań - zapowiedziała dołącznie do protestów branża futrzarska. Wiadomość pojawił się na profilu Szczepana Wójcika na Twitterze.

Wczoraj przed budynkiem ministerstwa rolnictwa odbywały się protesty dotyczące sprzeciwu nominacji Grzegorza Pudy nowym ministrem rolnictwa. W sieci pojawiło się nagranie z protestu, w którym zapowiedziano dalsze działania na dzisiaj. Na drogach mają pojawić się m.in. ciągniki. Protesty rozpoczną się o godzinie 10.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

2. Wstrząsające wieści TVP, wszyscy do końca mieli nadzieję. Niestety, dzisiaj potwierdził się czarny scenariusz

3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone

Kolejny strajk rolników planowany jest na środę w Warszawie. Rolnicy nie zgadzają się na nominację Grzegorza Pudy na nowego ministra rolnictwa w ramach rekonstrukcji rządu premiera Mateusza Morawieckiego. Kolejna sporna kwestia to "piątka dla zwierząt" Jarosława Kaczyńskiego. Wprowadza ona zakaz hodowli zwierząt na futra, a także zakaz produkcji mięsa z uboju rytualnego, które przeznaczone jest na eksport. Nowelizacje obecnie znajdują się na etapie procedowania w Senacie. Protesty mają odbyć się 13 października, czyli w dniu, kiedy Senat zajmie się ustawą o ochronie zwierząt. Zdaniem rolników "piątka Kaczyńskiego" to zdrada dla polskiej wsi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportem
  3. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  4. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  5. Barbara Kurdej-Szatan błaga o pomoc. Straszna choroba dziecka, liczy się każda minuta
  6. Napar nie do przeceniania podczas jesiennej niepogody. Imbir z tajemniczym dodatkiem potrafią zdziałać cuda

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News