Dramatyczne sceny w północnej Polsce, służby walczyły o ich życie. Pięć młodych osób w centrum tragicznych wydarzeń

Dramatyczne sceny w północnej Polsce, służby walczyły o ich życie. Pięć młodych osób w centrum tragicznych wydarzeń Źródło: arembowski / Pixabay

Informacje na temat groźnego wypadku właśnie pojawiły się w mediach. Na północy Polski rozegrały się dramatyczne sceny, w których wzięło udział pięć młodych osób. Po zdarzeniu służby przez kilka godzin walczyły o ich życie.

Informacje z północnej Polski: na drodze wojewódzkiej nr 214 doszło do groźnego wypadku. W zdarzeniu wzięło udział pięcioro młodych osób. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby. Wiadomo już, w jakim stanie są wszystkie osoby, które wzięły udział w zdarzeniu. 

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 214

Do groźnego wypadku doszło w Pałubicach, na drodze wojewódzkiej nr 214 na trasie Sierakowice - Lębork. To właśnie w tym miejscu audi uderzyło w drzewo. Podczas zderzenia rannych zostało pięć osób. Jak wynika z oficjalnych informacji przekazanych przez policję, kierujący samochodem 18-latek nie dostosował prędkości do warunków na drodze, po czym zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Co więcej, siła uderzenia samochodu w drzewo musiała być potężna. Służby zauważyły, że wyrwany został silnik i przednie zawieszenie samochodu. 

- W wypadku zostało rannych pięć osób - relacjonował st. asp. Piotr Gdaniec, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, który zdradził, że pierwsze zgłoszenie o groźnym wypadku wpłynęło około godziny 12:40.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje z miejsca zdarzenia 

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, przekazali, że samochodem podróżowało pięć osób, wśród nich czterech mężczyzn w wieku około 20 lat oraz 17-letnia dziewczyna. Na szczęście, wszyscy uczestnicy wypadku przeżyli. Kierowca oraz pasażerowie natychmiast zostali przewiezieni do szpitala. Jak można dowiedzieć się z lokalnych mediów, jeden z mężczyzn był nieprzytomny, pozostali doznali obrażeń kończyn. 

Dzisiaj grzeje: 1. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Córka przekazała informacje o śmierci, walczył do samego końca

Po zdarzeniu droga wojewódzka nr 214 na trasie Sierakowice - Lębork była nieprzejezdna. Służby pracujące na miejscu zdarzenia usuwały zniszczony samochód i części, które podczas zderzenia zostały rozrzucone w okolicy. W akcji ratowniczej brały cztery jednostki straży pożarnej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Dzień dobry TVN" nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Będą nowe obostrzenia w Polsce? Rzecznik rządu nie ma wątpliwości, mówi o całkowitym lockdownie
  4. Od dziś weszła w życie ogromna zmiana. Wielu Polaków może załamać ręce
  5. Jackowski nagle wzniósł oczy do nieba i zaniemówił. Najnowsza wizja jest fatalna dla Polaków
  6. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta

Źródło: Ekspresskaszubski pl 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News