Nie żyje wybitny polski dziennikarz, prawdziwa legenda. Tragiczne informacje obiegły media

Nie żyje wybitny polski dziennikarz, prawdziwa legenda. Tragiczne informacje obiegły media Źródło: pixabay.com/indoors-macro-mic

Informacje o śmierci wybitnego polskiego dziennikarza obiegły krajowe media. Fani legendarnego mężczyzny są zaskoczeni smutnymi wiadomościami.

Informacje o śmierci legendarnego dziennikarza wstrząsnęły Polakami, wielbiciele wybitnego mężczyzny są w żałobie. Smutne wiadomości obiegły krajowe media i zaskoczyły wiele osób. Przekazano szczegóły dotyczące pogrzebu dziennikarza.

Informacje o śmierci dziennikarza obiegły media

Smutne informacje przekazał Andrzej Kostyra, szef działu sportowego w "Super Expressie". Nie żyje Lucjan Olszewski, wybitny polski dziennikarz sportowy i działacz bokserski. Mężczyzna zmarł po długiej walce z chorobą, miał 85 lat. Szokujące wiadomości obiegły krajowe media, kibice z całej polski są w żałobie.

- Zmarł w wieku 85 lat najwybitniejszy polski ekspert boksu, Lucjan Olszewski. Był kapitanem sport i wiceprezesem PZB (1980-83), sekretarzem, a potem red. nacz. "Boksu" (1969-90) - przekazał Andrzej Kostyra za pomocą swojego Twittera.

Informacje o odejściu Lucjana Olszewskiego wstrząsnęły polskim środowiskiem bokserskim

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Legendarny dziennikarz był w latach 1980-1983 kapitanem sportowym i wiceprezesem Polskiego Związku Bokserskiego, a od 1969 roku aż do 1990 redaktorem naczelnym miesięcznika "Boks". W środowisku bokserskim zapanowała żałoba po śmierci mężczyzny, był prawdziwą legendą i skarbnicą wiedzy o historii boksu w Polsce. Dziennikarz komentował m.in. ostatnią zwycięską walkę Wojciecha Bortnika o medal w boksie na igrzyskach olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda w sesji na żywo dostał pytanie o likwidację 500 plus. Słowa, które padły, rozwścieczą wielu Polaków

2. Córka Kasi Kowalskiej jest w złym stanie, lekarze nie zgadzają się na transport do Polski. Pomoc oferowała Dominika Kulczyk

Przekazano również szczegóły dotyczące ostatniego pożegnania legendarnego dziennikarza. Pogrzeb mężczyzny odbędzie się 8 kwietnia. O godzinie 9:00 zaplanowano mszę w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Warszawie, później uroczystości przeniosą się na cmentarz przy ul. Wałbrzyskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Specjalista ostrzega. Możemy nawet nie wiedzieć, że chorujemy na COVID-19
  2. Koronawirus zebrał przerażające żniwo w świecie sportu. Największe gwiazdy pogrążyły się w żałobie
  3. Nagranie z awantury w Biedronce podbija sieć. Rzuciła się na kasjerkę z rękami, dantejskie sceny
  4. Od kwietnia pracownicy mogą stracić nawet połowę pensji. Chodzi o duże pieniądze, wszystko zgodnie z prawem
  5. Zdrada w "Sanatorium miłości" wyszła na jaw. Władek ośmieszył ją przed całą Polską
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

źródło: Sport

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News