Ponad 100 osób w potrzasku. Niepokojące wiadomości z północy kraju

Ponad 100 osób w potrzasku. Niepokojące wiadomości z północy kraju Źródło: pikio.pl

Informacje z północy Polski: ponad 100 osób znajduje się w wyjątkowo ciężkim położeniu. Sytuacją już zajęły się odpowiednie służby. Niepokojące wiadomości zaskoczyły internautów.

Informacje właśnie pojawiły się w mediach społecznościowych. Niestety, ponad 100 osób znalazło się w wyjątkowo ciężkim położeniu. Wiadomości, które napłynęły z północy kraju, są wyjątkowo niepokojące. Internauci nie mogą się nadziwić, jak doszło do takiego zdarzenia. 

Informacje z ostatniej chwili: ponad 100 osób znalazło się w ciężkiej sytuacji 

Dziennikarz RMF FM właśnie opublikował zaskakujące informacje za pośrednictwem Twittera. Okazuje się, że ponad 100 osób zostało uziemionych na lotnisku w Gdańsku. Jak można się dowiedzieć, pasażerowie linii Ryanair o godzinie 17:50 mieli odlecieć do Grecji. Niestety, lot został wstrzymany. Będąc już na pokładzie, jedna z pasażerek wyznała, że ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak zaznaczył Kuba Kaługa z RMF FM, sprawą zajmie się sanepid. 

- 108 osób uziemionych na lotnisku w Gdańsku. O 17:50 mieli lecieć do Grecji samolotem Ryanair. Na pokładzie jedna z pasażerek poinformowała, że ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Samolot dziś już nie poleci. Sanepid bada sprawa, ustala co dalej z pasażerami i załogą - poinformował Kuba Kaługa za pośrednictwem Twittera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Informacje zaskoczyły internautów 

Pod wiadomością na temat pasażerki z koronawirusem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie mogą zrozumieć, dlaczego pasażerka zachowała się w tak nieodpowiedzialny sposób, narażając na zakażenie nie tylko innych pasażerów, ale i wszystkich pracowników lotniska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

- Niewiarygodne, to jest chyba żart. Wiedziała, że ma i wsiadła do samolotu i przyznała się? Co chciała tym zyskać? - zastanawia się jednej z internautów, komentując wpis dziennikarza RMF FM. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: "Trzeba się w pas kłaniać ojcu Rydzykowi"
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Kiedy solisz rosół - na początku czy pod koniec gotowania? W zależności od odpowiedzi smak zupy może się diametralnie zmienić

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News