Informacje są tragiczne
Youtube.com O POVO Online
Monika Majko - 4 Października 2020

1 osoba nie żyje, 8 rannych. Tragiczne sceny w popularnym supermarkecie, smutne informacje z zagranicy

Informacje z zagranicy obiegły media, ogromna tragedia w popularnym supermarkecie wstrząsnęła całym światem. Wszystko wydarzyło się w ciągu kilkunastu sekund, akcja ratunkowa trwała ponad 11 godzin. Nie żyje młoda kobieta, 8 osób zostało rannych.

Informacje o tragedii obiegły światowe media. Nie żyje 21-letnia kobieta, a 8 osób zostało rannych w wyniku wypadku, do którego doszło w jednym z popularnych supermarketów. Klienci sklepu uciekali w popłochu, dramat rozegrał się w ciągu kilkunastu sekund. Na miejsce natychmiast wezwano pomoc.

Informacje o tragedii w supermarkecie wstrząsnęły światowymi mediami

W piątek około godziny 20.15 czasu lokalnego w sklepie Mateus Atacarejo Mix Supermarket w São Luis w północnej części Brazylii, doszło do dramatycznego wypadku. Na sklepowej hali przewróciły się półki, które przygniotły pracowników i klientów. Ludzie uciekali w popłochu, wszystko trwało zaledwie kilkanaście sekund. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Akcja ratownicza trwała 11 godzin, a wzięło w niej udział około 270 strażaków. Spadające półki zabiły 21-letnią pracownicę sklepu, Elane de Oliveira Rodrigues, kolejnych osiem osób zostało rannych. Wśród nich są zarówno inni pracownicy marketu, jak i klienci. Sześć osób zostało zabranych do szpitala, dwie z niegroźnymi ranami opatrzono na miejscu i odesłano do domów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Półki w supermarkecie przygniotły pracowników i klientów sklepu, jedna osoba nie żyje

Lokalne media przekazały, że ofiara wypadku pracowała w sklepie zaledwie od 3 miesięcy, została przygnieciona w jeden z alejek podczas wykładania towarów. Firma Mateus Group, która jest właścicielem sieci supermarketów Mateus Atacarejo Mix Supermarket, wydała oświadczenie, w którym wyraziła żal z powodu tragedii i solidarność z rodziną ofiary.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Uczestnik wybuczany przez widownię „The Voice of Poland”. Powiedział prawdę o Edycie Górniak

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

Policja rozpoczęła dochodzenie mające na celu wyjaśnienie okoliczności tragedii. Lokalne media wskazują, że wypadek mógł spowodować operator wózka widłowego, który rzekomo zawadził o jeden z regałów. W sieci pojawiło się porażające nagranie z supermarketu, na platformie youtube.com opublikował je kanał "O POVO Online". Film mrozi krew w żyłach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  2. Nieprawdopodobny suckes Igi Świątek. Polka bezlitosna dla rywalki, wielkie brawa, pękamy z dumy
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News