Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci Źródło: Pikio.pl

Niestety informacje jakie przekazały media są tragiczne. Doszło do wyjątkowo niebezpiecznego zdarzenia, w wyniku którego zmarła jedna osoba. Sytuacja była szczególnie groźna, gdyż udział w niej brały dzieci. Policja wypowiedziała się na temat tego dramatycznego wypadku, szczegóły sprawy szokują. To prawdziwy cud, że nie zmarło więcej osób.

Informacje jakie obiegły w piątek popołudniu media są tragiczne. Służby wezwane zostały do akcji, w której największa obawa związana była ze stanem zdrowia dzieci. Sytuacja była wyjątkowo niebezpieczna i liczyła się dosłownie każda sekunda. Znamy szczegóły odnośnie akcji policji oraz strażaków.

Dramatyczne informacje na temat zdarzenia z udziałem dzieci

Informacje odnośnie wypadku jaki wydarzył się w piątek około godziny 15:40 obiegły media i od razu sprawiły, iż włos zjeżył się na głowie. Na drodze krajowej numer 61 w powiedzie kolneńskim, w okolicy miejscowości Łubiane samochód osobowy zderzył się z busem szkolnym przewożącym dzieci. Zmarła jedna osoba, niestety mimo błyskawicznej akcji służb nie udało się uratować życia. Policja przekazała wstępne ustalenia na temat przyczyn wypadku oraz podała informacje na temat stanu zdrowia wszystkich poszkodowanych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gimbusem w chwili wypadku podróżowało dziewięcioro dzieci

Tragiczne informacje, które obiegły media mówią o tym, iż to samochód osoby zjechał ze swojego pasa ruchu i wbił się w rozwożącego po lekcjach dzieci gimbusa. Policja przekazała wiadomości, iż w chwili wypadku w pojeździe znajdowało się dziewięcioro dzieci.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem osobowym z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z gimbusem wiozącym 9 dzieci - mówił w rozmowie z dziennikarzami oficer prasowy policji. Chociaż sytuacja była bardzo groźna to śmierć poniosła jedynie jedna osoba, jest to kierowca samochodu osobowego. Niestety akcja nie należała do najłatwiejszych, a ruch na drodze krajowych musiał być całkowicie wstrzymany. Priorytetem było zapewnienie opieki medycznej poszkodowanym dzieciom.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

Jedna osoba nie żyje, 5 osób rannych

Dostępne informacje mówią o tym, iż pasażer podróżujący ze zmarłym kierowcą osobówki z obrażeniami trafił do szpitala. Podobnie trójka dzieci, która znajdowała się w gimbusie, wymagała profesjonalnej opieki medycznej. Media przekazały, iż policja zorganizowała objazdy, a DK 61 została całkowicie zamknięta dla ruchu. Badane będą przyczyny tego niebezpiecznego wypadku, na razie nie są znane przyczyny zjechania przez samochód osobowy na przeciwległy pas. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechu
  2. Fatalne wieści dla fanów Batmana. Odtwórca głównej roli zakażony
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Mówi się, że jest czarnym złotem kuchni i leczy m.in. wrzody żołądka

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News