Jego filmy oglądały miliony. Media przekazały informację o śmierci, miał zaledwie 26 lat

Jego filmy oglądały miliony. Media przekazały informację o śmierci, miał zaledwie 26 lat Źródło: Kyle Unsplash.com

Niestety rodzina uwielbianego twórcy przekazała wyjątkowo tragiczne informacje. Fani są zrozpaczeni tym co usłyszeli i trudno im pogodzić się z tak wielką stratą. Miał przed sobą jeszcze całe życie. Gwiazdor miał zaledwie 26 lat i trudno uwierzyć w to, że jego filmy już nigdy nie będą bawić milionów ludzi na całym świecie.

Informacje jakie obiegły sieć wstrząsnęły wszystkimi. Rodzina zamieściła rozdzierający serce wpis, a przyjaciele i fani popularnego twórcy nie mogą uwierzyć, że już nigdy nie zobaczą nowego filmu jego autorstwa. Przez lata rozbawiał miliony osób, jego odejście jest szokiem. 

Niestety rodzina przekazała smutne informacje

Informacje jakie pojawiły się na oficjalnej stronie artysty są dobijające. Miał przed sobą jeszcze tak wiele lat życia i masę projektów do ukończenia. Nic nie zapowiadało tak ogromnej tragedii, dlatego wszyscy czytający wpis udostępniony około 9 godzin temu nie wierzyli własnym oczom. 

- Z ciężkim sercem i wielkim smutkiem ogłaszamy przedwczesną śmierć naszego ukochanego brata Lloyda Cafe Cadena. Niech zostanie zapamiętany za całą radość i śmiech, którym dzielił się ze wszystkimi. Moja rodzina i ja prosimy o modlitwę, szacunek i prywatność w tym czasie - przeczytać można na profilu Lloyda Cafe Cadeny, który śledzi ponad 6,5 miliona osób. Młody twórca zmarł wyjątkowo młodo, miał zaledwie 26 lat. Fani nie dowiedzieli się jednak wszystkiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie żyje Lloyd Cadena, youtuber miał zaledwie 26 lat

W oficjalnym komunikacie ogłaszającym, iż Lloyd Cafe Cadena odszedł z tego świata nie podano wiadomości na temat przyczyny zgonu tak młodego mężczyzny. Niestety informacje te pozostają nieznane. W pamięci rodziny, przyjaciół i fanów youtuber filipińskiego pochodzenia zapadnie jako osoba, na której twarzy zawsze gościł uśmiech. Uwielbiał rozbawiać innych i zawsze znajdował nowy sposób na rozbawienie swoich widzów. Ponad 3 miliony osób śledzące jego kanał na YouTubie szczególnie mocno ceniły jego optymistyczne podejście do otaczającego go świata. Potrafił wyłuskać z każdej sytuacji coś pozytywnego, to prawdziwy talent.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Na swoją sławę ciężko zapracował

Zaledwie 26-letni youtuber swoją przygodę z siecią rozpoczynał dziewięć lat temu, w 2011 roku. Przez wiele lat starał się wrzucać treści zgodne ze swoim stylem życia i nie pragnął osiągnąć sukcesu za wszelką cenę. Taka osoba to prawdziwa rzadkość. Kiedy zyskał światową sławę pozostał wierny swoim ideałom. Rodzinie oraz przyjaciołom i fanom składamy najszczersze kondolencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podobnej manipulacji jeszcze nie było. TVP Info przebiło wszystko, co pokazano do tej pory
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Liść laurowy, chrzan czy koper? Zdradzamy, co najlepiej dodać do kiszonych ogórków, łatwo o wielki błąd

Źródło: New York Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News