Informacje o eksplozji
Twitter.com cnnturk
Monika Majko - 3 Lipca 2020

Potężna eksplozja w fabryce sztucznych ogni. Wielu zabitych i rannych, porażające informacje z zagranicy

Informacje o eksplozji w fabryce sztucznych ogni obiegły media. W chwili zdarzenia w zakładzie przebywało ponad 180 pracowników, są ofiary śmiertelne. Na miejsce wysłano kilkadziesiąt karetek pogotowia.

Informacje o tragicznym wybuchu w fabryce sztucznych ogni obiegły światowe media. W chwili eksplozji na terenie zakładu przebywało ponad 180 pracowników. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych, na miejsce wysłano ponad 80 karetek pogotowia.

Informacje o wybuchu w fabryce obiegły media, są ofiary śmiertelne

Tureckie władze przekazały tragiczne informacje o silnym wybuchu w jednej z fabryk sztucznych ogni pod miastem Hendek w prowincji Sakarya na północnym zachodzie kraju. Podczas eksplozji, do której doszło w piątek 2 lipca 2020 roku, na terenie zakładu przebywało 186 pracowników.

Michał Szpak wcielił się w rolę Conchity WurstMichał Szpak jako Conchita Wurst. W sieci pojawiło się powalające nagranie, fani nie wierzą własnym oczomCzytaj dalej

Na miejsce zdarzenia pracowało kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej, które starały się jak najszybciej zakończyć akcję gaśniczą. Wspierały je dwa śmigłowce oraz samolot. Pracę strażaków utrudniały jednak kolejne liczne wybuchy, dopiero po kilku godzinach udało się opanować sytuacje w fabryce. Lokalna stacja telewizyjna HaberTurk przekazała, że władze zablokowały drogi prowadzące do zakładu. Na miejscu zdarzenia pojawili się krajowi ministrowie zdrowia, pracy oraz spraw wewnętrznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PolitykPolski polityk złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, rozbił auto żony. Wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadkuCzytaj dalej

Informacje o ofiarach i poszkodowanych przekazał turecki minister zdrowia, Fahrettin Koca

Jak przekazał dziennikarzom turecki minister zdrowia Fahrettin Koca, na miejsce wybuchu wysłano 85 karetek, dwa śmigłowce pogotowia i 11 zespołów ratowniczych. W wyniku eksplozji zginęły 4 osoby, a rannych zostało 97. Wszystkie zostały hospitalizowane, a 16 z nich już opuściło placówki medyczne. jedna osoba jest w stanie krytycznym.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie powstała prezydencka ustawa dot. szkół. Ogromne zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

2. Z pozoru błahe objawy, które wymagają natychmiastowej reakcji. Nigdy ich nie lekceważcie

W sieci pojawiły się porażające nagrania, widać na nich ogromne kłęby czarnego dymu, które unoszą się nad fabryką. W sprawie tragicznego wybuchu w tureckiej fabryce produkującej sztuczne ognie wszczęto śledztwo. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną eksplozji, która zabiła co najmniej 4 osoby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę
  2. Na jaw wyszło, czym zajmuje się Kamil Stoch w swoim domu. Z takiej strony go nie znaliśmy (FOTO)
  3. Kobieta umarła 14 dni po ślubie. Kilka dni później wdowiec przypadkiem znalazł w jej telefonie wstrząsające zdjęcie
  4. Miliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwie
  5. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  6. Policja zajmie się sprawą Andrzeja Dudy. W sieci pojawiły się bezsprzeczne dowody

Okulary - jak pozbyć się rysFenomenalny domowy trik na porysowane okulary. W kilka sekund będą jak noweCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News