Nie miał żadnych szans. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie z katastrofy, tylko dla dorosłych

Nie miał żadnych szans. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie z katastrofy, tylko dla dorosłych Źródło: YouTube

Informacje o zawaleniu się dachu stadionu w Petersburgu wstrząsnęły światem. Do sieci trafił film, na którym z bliska zobaczyć można moment katastrofy. Na miejscu zginął niestety jeden z pracujących przy remoncie budowlańców.

Informacje, które spływają do mediów z rosyjskiego Petersburga, okazują się naprawdę tragiczne. W katastrofie budowlanej stadionu zginął jeden z robotników. Ofiara to 29-letni spawacz, który wyszedł z kosza dźwigu na dach, który po chwili niespodziewanie się zawalił. Wciąż nie wiadomo, czy robotnik nie zapiął linki zabezpieczającej, czy po prostu przerwała się lub została przecięta przez walące się betonowe bloki.

Informacje z miejsca katastrofy

Co szokujące, moment katastrofy został uwieczniony na nagraniu z drona. Z bliska widzimy na nim 29-latka, który próbuje ratować swoje życie i wrócić do wspomnianego kosza. Niestety nie jest w stanie tego zrobić. Po chwili spada w dół wraz z całą konstrukcją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ratownicy znaleźli już ciało robotnika, który zginął podczas zawalenia dachu kompleksu sportowo-koncertowego w Petersburgu - przekazał Aleksiej Anikin, pełniący funkcję szefa Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.

- Pozostali członkowie brygady, w sumie cztery osoby, żyją. Współpracują z nimi przedstawiciele organów śledczych - dodał polityk.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Szokujące nagranie z miejsca wypadku

Nagranie z momentu katastrofy zostało wyemitowane przez stację CBS News, po czym trafiło do sieci. Możecie znaleźć je pod tekstem. Jednocześnie zaznaczamy, że jest to materiał dla osób o mocnych nerwach. Na filmie z bliska widać bowiem próbę ratunku i upadek 29-latka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Umowa o pracę, dzieło, zlecenie. Wielu pracowników nie zna nawet swoich praw
  3. Wielka radość w domu Zenka Martyniuka. Lada moment rozpocznie się ogromne świętowanie
  4. Dziewczynka zostawiła w samolocie notatkę. Gdy stewardessa ją przeczytała aż pobladła, musiała działać natychmiast
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News