Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób

Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób Źródło: Wodnik/Pixabay

Informacje z centrum Polski. Doszło do tragicznego wypadku. Wiadomo już, że są ofiary śmiertelne. Policja rozpoczęła poszukiwania.

Informacje na temat wypadku w centrum Polski pojawiły się dziś nad ranem. Na autostradzie A1 doszło do groźnego wypadku, na skutek którego zginęła jedna osoba. Policja rozpoczęła poszukiwania kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia. 

Informacje z miejsca zdarzenia. Kierowca nie żyje

Na autostradzie A1 w kierunku Gdańska na wysokości Łodzi doszło do tragicznego wypadku. Około godziny 5:30 w czwartek zderzyły się dwa auta. Audi wjechało w tył hondy. Niestety, jak przekazała policja, kierowca hondy zginął na miejscu. Po zderzeniu samochodów audi dachowało, a jego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 5:30 - przekazała mł. insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji. 

Honda prowadzona była przez 50-letniego mężczyznę, który na skutek uderzenia wypadł z auta. Obrażenia spowodowane zderzeniem samochodów doprowadziły do śmierci. Kierowca drugiego z pojazdów nie zatrzymał się, by pomóc poszkodowanemu i uciekł z miejsca zderzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje o wypadku na A1. Poszukiwania kierowcy 

- Honda odbiła się od barier. Kierowca wypadł z auta i w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Osoby podróżujące tym autem uciekły z miejsca zdarzenia - mówi mł. insp. Kącka. 

Kierowca samochodu jest poszukiwany przez policję. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, proszone są o kontakt z policją. Każda informacja na temat wypadku może przyczynić się do odnalezienia kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne

2. Przeżyli razem ponad pół wieku. Kiedy umierali, trzymali się za ręce

Po wypadku autostrada A1 została zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami pomiędzy węzłami Łódź Górna i Łódź Wschodnia. Samochody kierowane są przez policję na objazd, który odbywa się węzłem numer 23 przez Rzgów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach
  3. Rada Ministrów już potwierdziła, od dziś obowiązuje duża zmiana. Dotyczy wszystkich Polaków, większość mocno się zdziwi
  4. Podejrzewali, że w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Zainstalowali ukryte kamery, nagranie wywołuje ciarki na plecach
  5. Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej poszkodowany jest mały Henio
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News