Tragedia, nie żyje polska gwiazda. Okoliczności śmierci są wstrząsające

Tragedia, nie żyje polska gwiazda. Okoliczności śmierci są wstrząsające Źródło: unsplash.com/ CHIRAG K

Informacje, które do nas dotarły są przerażające. Nie żyje wielokrotny polski medalista. Zginął w tragicznych okolicznościach. Lekarze walczyli o jego życie przez kilka dni. Wyniki sekcji zwłok szokują.

Informacje o trafieniu zapaśnika do szpitala obiegły media 26 stycznia 2020 roku. Był wtedy w bardzo ciężkim stanie. Choć lekarze walczyli o jego życie przez 5 dni, niestety nie udało się go uratować. O jego śmierci poinformowała jako pierwsza "Gazeta Wyborcza". Okoliczności jego śmierci wciąż są dokładnie badane, ale wszystko wskazuje na to, że został śmiertelnie pobity.

Informacje i nagranie z chwili jego śmierci 

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", do incydentu doszło w nocy z 26 na 27 stycznia. Chłopak miał przebywać w jednym z lokali na Starym Rynku w Poznaniu. Po opuszczeniu lokalu, kamera nagrała, jak mężczyzna wszedł w alejkę, a za nim podążały trzy osoby: dwie kobiety i mężczyzna. Na następnym ujęciu monitoringu widać już, jak zapaśnik leży nieruchomo na ziemi. Wszystko wskazuje na to, że został ciężko pobity. Policja jest w trakcie wyjaśniania okoliczności jego śmierci. Wiadomo, że zmarł na przez obrzęku mózgu, którego doznał na wskutek śmiertelnego pobicia.

- Prokuratura wyjaśni pewnie okoliczności, ale wszystko na to wskazuje, że doszło do jakiejś bójki, chłopak trafił do szpitala z obrzękiem mózgu. Nie udało się go uratować. Jesteśmy załamani, nie wiemy, co powiedzieć i robić w tej sytuacji. To ogromny cios dla jego bliskich, dla nas, klubu i dla mnie. Mam nadzieję, że policja znajdzie tych, którzy go pobili - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" trener i prezes klubu, Antoni Obrycki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ofiarą śmiertelnego pobicia został wielokrotny medalista, Dominik Sikora, zawodnik poznańskiego klubu. Dominik specjalizował się w klasycznym stylu zapasów. Pochodził z rodziny, w której sport był codziennością. Miał piątkę rodzeństwa i każde z nich uprawiało zapasy.  

Miał przed sobą świetlaną karierę

Chłopak był jednym z najlepszych zawodników Sobieski Poznań. Chłopak zdobywał mnóstwo medali w zawodach ogólnopolskich. Zdaniem fachowców miał ogromny talent. Koledzy z klubu wspominają go nie tylko jako świetnego zapaśnika, ale przede wszystkim jako świetnego kolegę, który zawsze gotowy był pomóc. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała, że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Nie jest dobrze. Serialowy Paździoch w złym stanie
  4. W chlebie, który kupujesz jest ten składnik? Robi się go z ludzkich włosów
  5. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby

źródło: onet.pl, sport.se

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News