Przez lata prowadził niezapomniane koncerty noworoczne. Najsmutniejsze doniesienia, nie żyje uwielbiany na całym świecie muzyk

Przez lata prowadził niezapomniane koncerty noworoczne. Najsmutniejsze doniesienia, nie żyje uwielbiany na całym świecie muzyk Źródło: .

Informacje o śmierci jednego z uwielbianych muzyków pojawiły się i zdążyły już wstrząsnąć wierną rzeszą jego fanów. Gwiazda niezapomnianych koncertów noworocznych odeszła, pozostawiając rodzinę i sympatyków pogrążonych w smutku.

Informacje o śmierci Marissa Jansona obiegły właśnie cały świat. Legendarny muzyk, który prowadził niezapomniane koncerty noworoczne, nie żyje. Śmierć przyszła niespodziewanie, a rodzina i jego najwięksi fani pogrążyli się w rozpaczy i smutku. Ze łzami w oczach, miliony sympatyków jego twórczości żegnają jednego z najzdolniejszych muzyków ostatnich lat. 

Informacje o śmierci Marissa Jansona obiegły media

Mariss Jansons odszedł w wieku 76 lat, po długiej walce z chorobą. Od wielu lat zmagał się z problemami kardiologicznymi, tak, jak jego ojciec, który doznał śmiertelnego zawału podczas jednego z koncrrtów w filharmonii.  Światowej sławy łotewski dyrygent na zawsze zostanie zapamiętany jako prowadzący koncert noworoczny w Filharmonii Wiedeńskiej. Prowadził je od 2012, aż do 2016 roku. 

Był znany na całym świecie, współpracował nie tylko ze słynną filharmonią w Wiedniu, ale też z orkiestrą Filharmonii Londyńskiej, orkiestrą symfoniczną w Pittsburghu, orkiestrą symfoniczną Bayerischer Rundfunk oraz Koninklijk Concertgebouworkest w Amsterdamie. Przez lata swoją pasją dzielił się z publicznością, która ściągała z każdej strony świata, by na żywo posłuchać jego występów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezmiernie smutne informacje

O śmierci Marissa Jansona poinformowała rzeczniczka prasowa z Filharmonii Wiedeńskiej z którą przez lata był związany. Przekazując informacje o śmierci dyrygenta, przekazała szczere kondolencje dla całej rodziny, która po śmierci Marissa przepełniona jest ogromnym smutkiem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Fani na całym świecie wspierają rodzinę zmarłego muzyka, przesyłając im słowa wsparcia i otuchy. Informacja o śmierci znanego dyrygenta wstrząsnęła całym światem muzycznym. 

fot. twitter/Classic FM‏Konto 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją


źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News