Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą

Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą Źródło: Pikio.pl

Informacje, które obiegły krajowe media we wtorek 1 września bieżącego roku, są wstrząsające. Rok szkolny 2020/2021 rozpoczął się ogromną tragedią z udziałem uczniów. Na skutek wypadku zostało poszkodowanych kilka osób. Wśród rannych są dzieci jadące do swojej szkoły. Wiemy, co się wydarzyło.

Informacje o fatalnym wypadku drogowym w miejscowości Robakowo w województwie kujawsko-pomorskim obiegły media. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Ucierpieli pasażerowie. Jedno z dzieci uczestniczących w zdarzeniu jest w ciężkim stanie. Droga została całkowicie zablokowana. To niejedyne tragiczne informacje przekazane przez policję.

Informacje o fatalnym wypadku w województwie kujawsko-pomorskim

Do tragicznego zdarzenia doszło około godz. 8:20 na drodze wojewódzkiej numer 553 w Robakowie, na wysokości lokalnej mleczarni. Samochodami podróżowało siedem osób. Poszkodowany jest jeden dorosły i czworo dzieci, które jechały na rozpoczęcie roku szkolnego. Najmłodsi mieli kolejno: siedemnaście, czternaście i osiem lat. W najpoważniejszym stanie jest ośmioletni chłopiec, który odniósł liczne obrażenia. Na miejscu niezwłocznie pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który odtransportował dziecko do szpitala. Ranni są hospitalizowani w Grudziądzu i Toruniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Z informacji przekazanych przez Janusza Mielcarka, rzecznika prasowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Rydygiera w Toruniu wynika, że stan dwojga nastolatków jest dobry. Po obserwacji trafili oni na oddział chirurgiczny. Nie stwierdzono u nich poważniejszych obrażeń. Izabela Hirsch-Lewandowska, rzecznik prasowa szpitala w Grudziądzu, przekazała również, że do szpitala trafiła kobieta, która kierowała jednym z aut osobowych oraz dziecko. Chłopiec jest w stanie ciężkim.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

2. Zachowanie wszystkich zasad w szkołach jest niemożliwe? Niepokojące słowa nauczycieli

3. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

Na miejscu wypadku pracowało pięć zastępów straży pożarnej, policja, pięć zespołów pogotowia ratunkowego i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga wojewódzka numer 553 była nieprzejezdna przez ponad trzy godziny. Ruchem kierowali policjanci, wskazując kierowcom drogi objazdu. O utrudnieniach na trasie i o okolicznościach wypadku w Robakowie poinformowała rzecznik policji w Chełmnie Dorota Lewków,\ w rozmowie z dziennikarzami RMF24.

- W Robakowie zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Z informacji przekazanych mi przez funkcjonariuszy, którzy byli na miejscu, wynika, że w stojącą na poboczu ciężarówkę uderzył samochód marki kia. Prowadziła go kobieta. Przyczyny wypadku pozostają nadal nieustalone - mówiła przedstawicielka lokalnej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne: Minister zdrowia podpisał rozporządzenie. Polaków czekają dwie ogromne zmiany
  2. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
  3. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu
  4. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  5. Pojawił się poważny problem z ZUS-em. Wiele osób może mieć kłopot z otrzymaniem obiecanych pieniędzy

Źródło: TVP Info/Portal Samorządowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News