Tragedia na północy Polski. Są ofiary śmiertelne

Tragedia na północy Polski. Są ofiary śmiertelne Źródło: .

Informacje od rana napływające z samej północy kraju nie napawają optymizmem. Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że niestety jest mowa o ofiarach śmiertelnych.

Informacje podane oficjalnie przez policję ogromnie niepokoją. Kobieta chciała tylko ratować swoje życie - nie zdołała i zginęła na miejscu. Znane są okoliczności feralnego zdarzenia.

Informacje wskazują jednoznacznie, że zginęła bardzo młoda kobieta

W piątkowy poranek, ok. godziny 6:00, dyżurny policji otrzymał niepokojące zgłoszenie. Dyżurny jednostki z Kartuz otrzymał informacje o wypadku - postanowił skierować w podane miejsce patrol ruchu drogowego, a także ekspertów kryminalistyki. Istniały przesłanki, że młodej kobiety nie da się już uratować.

Na miejscu okazało się, że mieszkanka powiatu kartuskiego, 21-letnia dziewczyna, kierowała Peugeotem. Poruszała się autem wraz z pasażerem, 24-latkiem. Jadąc od strony Kościerzyny w kierunku Żukowa, w małej miejscowości Borcz, przed maskę wbiegł jej dzik. Kobieta starała się uniknąć zderzenia z postawnym zwierzęciem. Niestety, manewr był na tyle gwałtowny i ostry, że kierująca zmarła na miejscu.

Chcąc ominąć zwierzę wpadła w poślizg i dachowała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służby, które przyjechały na miejsce, potwierdziły, że 21-latka nie żyje. Nie dało się jej już pomóc. Z kolei 24-letni pasażer został natychmiast zabrany do szpitala z podejrzeniem urazu barku.

- 21-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, która jechała peugeotem od Kościerzyny w kierunku Żukowa, w miejscowości Borcz próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem, który wbiegł na drogę. Kobieta w wyniku gwałtownego manewru wpadła w poślizg i dachowała w przydrożnym rowie - potwierdził aspirant Piotr Gdaniec, pełniący obowiązki oficera prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach.

Dzisiaj grzeje: 1.Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Na miejscu wypadku pojawił się również lokalny prokurator. Kartuscy policjanci pod jego nadzorem dokonali oględzin pojazdu, rozrysowali specjalny szkic sytuacyjny, zabezpieczyli ślady kluczowe do wyjaśnienia śmierci kobiety. Kilka godzin później udrożniono ruch na trasie Kościerzyna-Żukowo, a samochód został zabrany na policyjny parking.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie
  4. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby
  5. Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News