Smutny bilans się powiększa. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informacje o kolejnym zakażeniu

Smutny bilans się powiększa. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informacje o kolejnym zakażeniu Źródło: ,

Informacja przekazana przez Ministerstwo Zdrowia poświadcza o kolejnym przypadku koronawirusa w kraju. Jak obecnie wygląda bilans zarażeń w Polsce?

Informacja o kolejnej osobie zarażonej przed chwilą podał do wiadomości minister zdrowia. Skala zachorowań zwiększa się z każdą godziną. 

Informacja o koronawirusie w Polsce

Z każdą chwilą rośnie liczba osób, które zaraziły się groźnym koronawirusem. Każdy nowy przypadek zachorowania, przekazywany jest w sieci. Polacy nieustannie mogą śledzić pojawiające się komunikaty, by dowiedzieć się, jak przebiega rozwój zachorowań w kraju. 

Oficjalne dane można śledzić w sieci. Warto korzystać ze sprawdzonych źródeł. Niestety w internecie cały czas pojawiają się fake newsy, które sprawiają, że rodzi się niepotrzebna panika. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje z Polski. Ministerstwo Zdrowia z kolejnymi danymi 

- Mamy 1 nowy przypadek zakażenia #koronawirus, potwierdzony pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzony przypadek dotyczy osoby z woj. opolskiego (Opole). W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 104/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - pojawił się oficjalny komunikat. 

Zgodnie z doniesieniami Ministerstwa Zdrowia już 104 osoby w Polsce zostały zarażone koronawirusem. Na skutek wirusa śmierć poniosły trzy osoby. Trzecią śmiertelną ofiarą jest 66-letni mężczyzna. Mężczyzna trafił do szpitala w nocy z czwartku na piątek. Jego stan zdrowia od początku był ciężki. W sieci pojawiły się wiadomości, że do śmierci nie doszło w związku z niewydolnością dróg oddechowych, a na skutek powikłań po schorzeniach, na które cierpiał od dawna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce zamknięte zostały szkoły, żłobki, przedszkola, uczelnie wyższe. Polacy nie pójdą także do barów, restauracji i kin. Ze względów bezpieczeństwa Polacy powinni zostać w domach. Izolacja społeczeństwa to jedyne rozwiązanie, by walczyć z niebezpieczeństwem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Biedronka przekazała ważną wiadomość dla wszystkich klientów. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że tak jest
  4. Porażająca relacja w Włoch. Starsze osoby umierają w przykrych warunkach
  5. Znały się od 17 lat i były najlepszymi przyjaciółkami. Badania genetyczne ujawniły oszałamiającą prawdę, nie do uwierzenia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: Ministerstwo Zdrowia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News