Indie stały się miejscem potwornej tragedii. Rozpędzony pociąg wjechał w grupę ludzi stojących na torach. 50 osób straciło życie.

Indie pogrążyły się w żałobie po tragicznym wypadku, który miał dziś miejsce. Dzisiejszy dzień dla wielu osób w tym kraju był bardzo szczęśliwy ze względu na panujące święto religijne.

Z tej okazji organizowane były liczne festyny, a także pokazy fajerwerków. Część widzów właśnie takiego pokazu postanowiła podziwiać sztuczne ognie, stojąc na torach. Nikt się nie spodziewał, że ta decyzja okaże się tragiczna w skutkach.

Indie: tragiczny wypadek

Do tego przerażającego zdarzenia doszło w okolicy miasta Amritsar w indyjskim stanie Pendżab. Właśnie tam rozpędzony pociąg wjechał w grupę ludzi, która podziwiała pokaz sztucznych ogni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające

Jak na razie wiadomo o 50 ofiarach śmiertelnych, jednak ta liczba może się jeszcze powiększyć za sprawą obrażeń odniesionych przez pozostałych poszkodowanych.

Jest to gigantyczna tragedia nie tylko dla rodzin zmarłych i rannych. Dosłownie całym krajem wstrząsnęła szokująca informacja. Dzień kojarzony ze świętem, w którym wszyscy się radują, będzie się teraz wszystkim kojarzył z krwawą masakrą, jaka miała miejsce pod miastem Amritsar.

Ciężko sobie nawet wyobrazić co teraz muszą czuć świadkowie katastrofy, którzy na własne oczy widzieli jak rozpędzony pociąg, uderza z niewyobrażalną siłą w grupę ludzi. Czegoś takiego nie da się zwyczajnie zapomnieć, tak makabryczny widok pozostaje głęboko w człowieku do końca życia.

Co więcej, świadkowie donoszą, że pociąg nie wydawał żadnych dźwięków ostrzegawczych, które mogłyby w porę zaalarmować ludzi na torach. Inną kwestią jest temat, jakim cudem władze wydały pozwolenie, aby cała impreza odbywała się w tak bliskiej odległości od torów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Te objawy mogą być dla Twojego psa śmiertelne. Bardzo łatwo je przeoczyć, bądź uważny
  2. Donald Tusk. Twitter polityka zalewany hejtem
  3. Nie żyje polityk PiS. Miał osiągnąć sukces w wyborach
  4. Międzynarodowa afera ws. katastrofy smoleńskiej! To skończy się tragicznie
  5. Ile zarabia Agnieszka Dygant? Zarobki gwiazdy są kosmiczne

Zostali skazani na śmierć. Nie zgadniesz, o co poprosili na koniec!

źródło: gazeta.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.