42-letni Surjeet Singh trafił do szpitala, po tym jak stracił apetyt i miał problemy z częstymi bólami brzucha. Lekarze myśleli na początku, że mężczyzna ma guza w brzuchu. Dalsze badania wykazały, że 42-latek ma w sobie sporo metalu. Okazało się bowiem, że Hindus zjadał noże.

Policjant z miasta Amritsar uskarżał się na bóle brzucha, osłabienie i brak apetytu. Choć lekarze z początku byli pewni, że ten ma guza, dalsze badania wykazały, że się mylili. Biopsja i badanie ultrasonografem dowiodły, że 42-latek miał w sobie dużo metalowych ciał obcych.

Po rozmowie z pacjentem okazało się, że ten od pewnego czasu połyka noże. Mężczyzna miał przyznać się, że pomysł na zjedzenie ich chodził za nim już od kilku miesięcy. 42-letni policjant przyznał, że lubi smak noży i „nie mógł się im oprzeć”.

Singh trafił więc na stół operacyjny. Po pięciogodzinnej operacji lekarzom udało się wyciągnąć z jego ciała 40 noży, choć sam pacjent zapewniał ich, że połknął tylko 28 sztuk. Jak stwierdził dyrektor placówki, Jitinder Malhotra, przypadek połykacza noży to „najdziwniejsza rzecz jaka spotkała go w 20-letniej karierze”.

Policjant zostanie teraz oddany w ręce psychiatrów, którzy zbadają 42-latka. Istnieje bowiem podejrzenie, że Hindus cierpi na jakieś zaburzenia i to właśnie to pchnęło go do połykania noży.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: polsatnews.pl
pt

...

Zobacz również