duda
fot. youtube
Wiadomości Pikio - 6 Sierpnia 2015

Duda wybuczany przez posłów PO za słowa o głodnych dzieciach (video)

Podczas zaprzysiężenia nowego prezydenta Polski, Andrzeja Dudy, doszło w parlamencie do incydentu. Część posłów zgromadzonych w sejmie zaczęło buczeć podczas pierwszego orędzia Dudy.

Posłowie zareagowali buczeniem na słowa prezydenta Dudy o "niedojadających dzieciach", które według nich nie odzwierciedlają rzeczywistości i służą jedynie walce politycznej. - [...] Codzienny poziom życia wielu rodzin; to dzieci, których wiele dzisiaj nie dojada zwłaszcza na obszarach wiejskich. To oni potrzebują pomocy. Państwo doskonale o tym wiecie - mówił Duda do zgromadzonych w sejmie posłów, których część przyjęła te słowa buczeniem.(moment incydentu w 6:15 min nagrania)[embed]https://www.youtube.com/watch?v=MZw3soNdsdQ[/embed]Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bhPosłowie zareagowali buczeniem na słowa prezydenta Dudy o "niedojadających dzieciach", które według nich nie odzwierciedlają rzeczywistości i służą jedynie walce politycznej. - [...] Codzienny poziom życia wielu rodzin; to dzieci, których wiele dzisiaj nie dojada zwłaszcza na obszarach wiejskich. To oni potrzebują pomocy. Państwo doskonale o tym wiecie - mówił Duda do zgromadzonych w sejmie posłów, których część przyjęła te słowa buczeniem.(moment incydentu w 6:15 min nagrania)[embed]https://www.youtube.com/watch?v=MZw3soNdsdQ[/embed]Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News