Powiedzieli właścicielowi, że zrobią "małą imprezkę". Gdy policja przybyła na miejsce, prawie wylądowała w szpitalu

Powiedzieli właścicielowi, że zrobią "małą imprezkę". Gdy policja przybyła na miejsce, prawie wylądowała w szpitalu Źródło: Pixabay.com/kaicho20

Impreza, na jaką zgodził się właściciel lokalu, miała być tylko małą uroczystością dla znajomych. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Nawet interweniujący policjanci nie byli bezpieczni.

Impreza czasem potrafi wymknąć się spod kontroli. To, co wydarzyło się w jednym z lokali, przekroczyło wszelkie granice. Zachowanie uczestników wydarzenia zaniepokoiło sąsiadów, którzy wezwali na miejsce odpowiednie służby. Policjanci o mało sami nie zostali poszkodowani w trakcie kontroli.

Impreza miała być spokojnym wydarzeniem. To. co się działo, przerosło wszelkie oczekiwania

Właściciel lokalu AirBnB w Levenshulme w Manchesterze zgodził się na zorganizowanie w nim małej imprezy. Szybko jednak okazało się, że w tym miejscu dzieją się bardzo niestosowne rzeczy. Sąsiedzi zaczęli się skarżyć na głośną muzykę i agresywne zachowanie niektórych uczestników wydarzenia. Sytuacja była dla nich na tyle uciążliwa, że postanowili wezwać policję.

Nagrania bawiących się ludzi trafiły do sieci, gdzie można zauważyć tańczące i hałaśliwe tłumy. Wszyscy obecni na filmie trzymają w ręku kubki wypełnione prawdopodobnie  alkoholem. Słysząc harmider na materiale wideo faktycznie można współczuć mieszkańcom sąsiedztwa.

Patrol przybył na miejsce około 22:30, a to, co ujrzeli, bardzo ich zaskoczyło. Stwierdzili, ze liczba gości wynosiła nawet 200 osób. Ustalono, że zostały zniszczone niektóre meble, aby zrobić miejsce dla DJ-a, a zachowanie osób przebywających w AirBnB było zdecydowanie nieodpowiednie ze względu na okolicę, w jakiej znajdował się budynek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Imprezowicze zaatakowali policjantów. Było było bardzo niebezpiecznie

Impreza trwała w najlepsze, jednak funkcjonariusze byli zmuszeni wyprosić uczestników do domu. Takie polecenie nie spotkało się z entuzjazmem pijanej młodzieży. W stronę mundurowych zaczęły lecieć różne przedmioty, wiele osób stawiało im opór i nie miało ochoty na opuszczenie lokalu. Sytuacja była naprawdę groźna, bowiem rozwścieczony tłum mógł narazić zdrowie policjantów na szwank.

Po pewnym czasie udało się jednak zakończyć zgromadzenie i oczyścić okolicę. W trakcie interwencji nikomu nie stała się krzywda, a sąsiedzi mogli spać spokojnie. Właściciel przeprosił wszystkich za problemy oraz za zamieszanie, na które nieumyślnie wyraził zgodę. Wszyscy mają nadzieję, że podobna impreza nie będzie miała miejsca w tej okolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska proponuje emeryturę dopiero po 80 roku życia? Ten pomysł nie spodobał się Polakom
  2. Córka znanego aktora zmarła na raka jajnika. Osierociła dwoje dzieci
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News