„Nienawidzę Szwecji! Jestem tu tylko po to, by r*chać dziewczyny!” – te słowa miał wykrzyczeć do czwórki Szwedek jeden z imigrantów. Mężczyzna podążał za kobietami od momentu, gdy te wyszły z klubu, a kiedy te zwróciły na niego uwagę, 27-latek ściągnął przed nimi spodnie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Vimmerby na południu Szwecji. Pięć przyjaciółek opuściło wtedy klub, w którym spędziły noc i wyruszyły w drogę powrotną do domu. W ślad za nimi podążał jednak jeden z mieszkających w Vimmerby imigrantów.

Mężczyzna podążał chwilę za czwórką przyjaciółek, kiedy nagle wskoczył przed nie i obnażył się ściągając spodnie. Kobiety ominęły jednak 27-latka i poszły dalej. Ten wciąż podążał za nimi. Kiedy jedna z nich odwróciła się do mężczyzny, by powiedzieć mu, żeby dał im spokój, gdyż czują się zagrożone, ten skwitował jej słowa śmiechem.

Oświadczył też, że „nienawidzi Szwecji, a do tego kraju przyjechał tylko po to, by r*uchać szwedzkie dziewczyny i wydawać ich pieniądze”. Następnie opluł kobiety i wskoczył na stojącą nieopodal ławkę, by publicznie oddać mocz. O wyczynach imigranta szybko dowiedziała się policja, która przybyła na miejsce. Funkcjonariusze znaleźli go w jednej z bocznych uliczek. Uchodźca został aresztowany za obnażanie się i molestowanie seksualne.

Co więcej, następnego dnia – w poniedziałek – na posterunek policji w Vimmerby zgłosiła się 20-latka, która była jedną z grupki pięciu przyjaciółek. Według słów Szwedki, aresztowany 27-latek molestował ją i próbował zgwałcić już w klubie. Mężczyzna napierał na kobietę swoimi genitaliami i kazał tytułować się „cudzoziemcem”.

Jak się okazało, uchodźca ma już wydany nakaz deportacji, ponieważ jego wniosek o azyl uznano za nieważny. 27-latka przeniesiono do aresztu w prowincji Skania, gdzie czeka teraz na wydalenie z kraju. Możliwe jednak, że pozostanie jeszcze w Szwecji w związku z dochodzeniem jakie jest prowadzone w jego sprawie.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: breitbart.com, infowars.com
pt

...

Zobacz również