Imigracyjny problem Europy stał się namacalnym faktem.  Lansowana od lat wśród polityków i mediów głównego nurtu idea o wielokulturowej Europie pełnej równości, miłości i darmowych pieniędzy upada na naszych oczach. Właściwie nie do końca na naszych, bo u nas zasiłki są zbyt niskie, więc na razie widzimy to tylko na krótkich filmach w internecie, ale to się dzieje i możecie pokazać to znajomym lewakom.

Świat przedstawiany w telewizji wygląda zupełnie inaczej. Zamiast bandy brudasów rzucających odchodami widzimy zabite dziecko, a jakaś smutna pani w okularach z Instytutu ds. Uchodźców im. Osama bin Ladena wmawia nam, że oni tylko uciekają przed wojną i powinniśmy się wstydzić, bo my też kiedyś uciekaliśmy i przyjmowali nas z otwartymi rękami. Serio? Czy takie porównania są w jakimkolwiek sensie etyczne? Ci wszyscy ludzie, którzy uciekali przed mordem II Wojny Światowej się teraz w grobie przewracają jak są zestawiani z hołotą, która bije, niszczy, gwałci kobiety i rzuca gównem. Inaczej tego nazwać się nie da. Jednocześnie chciałbym upomnieć internautów nazywających wielokrotnie te grupy imigrantów małpami – obrażacie małpy.

W tym momencie przechodzimy do sedna sprawy. Czy uchodźcy wojenni mają krzepę i chęci do dewastowania miast, gwałcenia kobiet i rzucania kałem? Niekoniecznie. Najczęściej pogrążeni są w żałobie po zmarłych bliskich i daleko im do tak abstrakcyjnych pomysłów jak bitwa na śnieżki z kupy. Takie działanie ma charakter terrorystyczny. Nie tylko grozi chwilowymi aktami zbiorowej agresji, ale może się zakończyć również kompletną destabilizacją kraju. Zwłaszcza, że przepływ ludzi zachodzi bez dokładnej kontroli. Poniżej zdjęcie żołnierza, który przyjechał do Europy jako ,,uchodźca”. Chyba bardziej dezerter? Albo zwykły terrorysta. Skoro jest żołnierzem to chyba powinien walczyć teraz po którejś ze stron w Syrii albo Iraku. Przyjechał na wakacje?

Nie wiemy kim jest dokładnie ten człowiek i właśnie o to chodzi. Obecny algorytm przyjmowania imigrantów jest zupełnie nieodporny na wirusy. Wystarczy pomiędzy prawdziwych uchodźców dorzucić trochę terrorystów i bydła rzucającego odchodami, po czym sukces destabilizacyjny Europy gwarantowany, zwłaszcza jeśli tych ludzi rozdzieli się między kraje członkowskie – infiltracja. A to właśnie planowało zrobić ISIS już pół roku temu. Jaki jest powód tego buntu? Ludzie dostają schronienie i nagle zaczynają przewracać bez powodu samochody? Po co? Ja tego wszystkiego nie kupuję, to nie są uchodźcy tylko początek europejskiej wojny domowej, która zaczyna się obecnie na terenie Francji.

A ponieważ Francuzi już mają dość, to sami z niemocy zaczynają przekazywać wirusa dalej.

A później wirus roznosi się już sam…

Oczywiście ja nie twierdzę, że każda z tych osób to element wirusa, bo może część z nich to nielegalni imigranci, którzy szukają lepszego, normalnego życia. Ale nie można ich usprawiedliwiać. Niszczą opinię rzeczywistym uchodźcom, którzy niczemu nie są winni, a cierpią na tej wojnie najbardziej. Nie można pchać się gdzieś na siłę, a później jeszcze dewastować kraj od środka. Niektórzy Polacy chcieliby mieszkać i żyć na wyższym poziomie w USA. Czy jadą tam nielegalnie i rozpoczynają zamieszki? Nie wiem, ale do tej pory o takich sytuacjach nie słyszałem. Zaprośmy do Polski wszystkich imigrantów, ale najpierw niech Amerykanie zniosą wizy. Myślę, że pod takim warunkiem nie doczekalibyśmy się imigrantów nigdy.

Teraz przejdę do kwestii interpretacji powyższego i mojej osobistej ekstrapolacji linii przyszłych zdarzeń. Uważam, że Państwo Islamskie to amerykańska agencja terrorystyczna rządzona przez ludzi wyszkolonych w USA.

Moim zdaniem Al-Ka’ida i jej nowa forma ISIS to współczesna broń psychologiczna USA, dzięki której mają pretekst do prowadzenia działań wojennych w niedostępnych wcześniej dla nich terenach Ziemi. Wyobraźcie sobie, że tworzymy fikcyjnego wroga, którego kontrolujemy, ale też zawsze możemy na niego zwalić wszystko złe co jest efektem naszych działań. Przy pomocy manipulacji prowadzimy wojny, w których rzekomo zwalczamy naszego fikcyjnego wroga, a tak naprawdę możemy wchodzić wszędzie i robić co nam się podoba pod pretekstem obrony uciśnionych. Wciskamy ludziom zależne od nas rządy, a jak ich nie akceptują to wprowadzamy tam swoją agencję terrorystyczną i już mamy dostęp do prowadzenia działań wojennych na danym terenie. W ten sposób prowadzą wojny Amerykanie. To plan doskonały, ponieważ walcząc jednocześnie po obu stronach konfliktu zwyczajnie nie można przegrać. Problem tylko jest taki, że w obecnym scenariuszu Europę Zachodnią czeka podobny los do Iraku, Syrii i wielu innych państw napadniętych przez Stany Zjednoczone pod pozorem walki z terroryzmem. Jeśli ktoś mi nie wierzy, nie ma problemu. Być może uwierzy Hillary Clinton, jeśli zna angielski.
,,We created Al-Qaeda”

https://www.youtube.com/watch?v=Dqn0bm4E9yw

Poniżej wypowiedź SyrianGirl, która twierdzi, że siły powietrzne USA i Izraela naruszyły ostatnio terytorium Syrii bez zgody ani potrzeby.

https://www.youtube.com/watch?v=4ZbTqeYM1To

Z tego samego kanału film pokazujący amerykańskie zrzuty lotnicze, które trafiają w ręce Państwa Islamskiego. SyrianGirl wielokrotnie podkreśla w swoich filmach, że USA wspiera militarnie Państwo Islamskie.

To zdjęcie z fanpage’a SyrianGirl z komentarzem ,,AlQaeda with US supplies”.

Dla fanów teorii spiskowych – podobno wprowadzenie w Europie amerykańskiego NWO rozpocznie się właśnie przez zamieszki i destabilizację gospodarczą krajów. Ale z kolei rzekomo 22-24 września 2015 czeka nas kolejny koniec świata, w czasie którego papież Franciszek razem z Obamą przeniosą się w inny wymiar, a CERN otworzy wrota do piekła. Podobno ma być w Ziemi dziura do samego środka. Może wykorzystamy jakoś te nowe przestrzenie i na przykład zbudujemy tam w środku Państwo Islamskie – sekcja europejska czarnej dziury?

Karel Goldbaum

...

Zobacz również

Zobacz również