Imigranci skatowali kobiety w Monachium. Wszyscy sprawcy to Polacy

Imigranci skatowali kobiety w Monachium. Wszyscy sprawcy to Polacy Źródło: Wikimedia Commons/OlliFoolish

Imigranci skatowali kobiety niecały tydzień temu. Spokojny powrót z imprezy do domu zamienił się w piekło. Ofiarami zostały dwie dziewczyny, stan jednej z nich jest ciężki. Za napad odpowiadają Polacy.

Imigranci skatowali kobiety w niemieckim Monachium. 9 czerwca dwóch Polaków postanowiło w dość kontrowersyjny sposób "zabawić się". Skończyło się na pobiciu, a jedna z kobiet trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Wobec mężczyzn zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje prawne.

Imigranci skatowali kobiety wracające z imprezy. Jedna ma obrażenia, które będą jej towarzyszyć do końca życia

Wszystko miało miejsce w centrum stolicy Bawarii. 9 czerwca dwie dziewczyny, 28-letnia Fulya Parlak wraz z 20-letnią siostrą Ilyadą-Julią wracały spokojnie do domu z nocnej imprezy. Na horyzoncie pojawiło się dwóch młodych chłopaków, którzy, gdy przechodzili obok dziewcząt, zaczęli obcesowo je zaczepiać. Młodsza z nich została złapana za pierś, a starsza w szoku zapytała się, co to wszystko ma znaczyć. Dostała w twarz.

Mocne uderzenie pięścią zszokowało ją i zamroczyło. Upadła na ziemię, a jeden z napastników uderzył ją w głowę butelką po piwie. Całe zdarzenie nie uszło uwadze patrolu policji, który przejeżdżał nieopodal. Mundurowi natychmiast pochwycili pijanych agresorów i zapakowali do radiowozu. Wezwali też pomoc, ponieważ Fulya Parlak była najbardziej poszkodowana, a z jej pociętej twarzy sączyła się krew.

Napastnicy usłyszeli zarzuty, ale zostali zwolnieni do domów

Okazało się, że napastnicy to dwaj Polacy, którzy mieszkają na stałe w Niemczech. 23-latek i 26-latek odpowiedzą za uszkodzenie ciała i molestowanie seksualne. Usłyszeli zarzuty, po czym wypuszczono ich na wolność. Poszkodowana kobieta jest w szoku. Atak został potępiony przez organizacje społeczności tureckiej w Niemczech.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niewiarygodne, że tak brutalni ludzie mogą wyjść na wolność - wyznała zaatakowana niemieckiemu tabloidowi.

W "Bildzie" można było także przeczytać, że "nie może być tak, że dwie kobiety są molestowane, bite pięścią i butelką piwa, a sprawcy później mogą wrócić do domu". Tym bardziej, że obrażenia są jak najbardziej poważne. 28-latka ma złamany nos, rany cięte twarzy i zerwane więzadło.

 

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu