Uczestnik "Rolnik szuka żony" zostanie tatą! Znamy nietypowe imię dla dziewczynki

Uczestnik "Rolnik szuka żony" zostanie tatą! Znamy nietypowe imię dla dziewczynki Źródło: Youtube.com/Rolnik szuka żony

Imię dla dziewczynki, którą już niedługo przywita na świecie uczestnik "Rolnik szuka żony", nie należy do często spotykanych. Tajemnica rodzinna ujrzała światło dzienne w programie "Pytanie na śniadanie".

Imię dla dziewczynki córki Pawła Szakiewicza należy do nietypowych, a już na pewno niecodziennych. Mężczyzna wespół z żoną gościli niedawno w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie przybliżyli kulisy swojego poznania. 

Oryginale imię dla dziewczynki wybrał uczestnik pierwszej edycji "Rolnik szuka żony"

Co ciekawe, uczestnik pierwszej edycji polskiego "Rolnika" poznał swoją wybrankę kilka miesięcy po zakończeniu emisji show. Nie związał się z żadną z uczestniczek poznanych na wizji. Panie starały się o jego względy, jednak sam rolnik przyznawał później, że nie były to rokujące relacje.

Los chciał, że Paweł Szakiewicz poznał miłość swojego życia, która mieszkała z nim niemal po sąsiedzku. Idea "Rolnika" okazała się zbędna. Jego wybranka, a później żona, mieszkała zaledwie kilka kilometrów od niego. 

Dziś para jest po ślubie i tworzy szczęśliwą gromadkę rodzinną. Paweł i Martyna wychowują dziś dwójkę dzieci: 5-letniego Jasia i mającego roczek Stasia. Ale już wkrótce rodzina Szakiewiczów powiększy się!

Radosną nowinę wypuściła w eter mama. Wybranka Pawła pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem na Facebooku. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że dziecko przyjdzie na świat w okolicach wakacji.

- Wiosnę 2019 zaczynamy w powiększonym składzie. Znowu nie będę fit i trendy na lato ! #akuku #niespodzianka - napisała na Facebooku Martyna Szakiewicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei w tracie wizyty w programie śniadaniowym TVP przyszła mama wyjawiła imię kolejnej z pociech. W ten sposób publiczność dowiedziała się, że trzecim dzieckiem pary będzie dziewczynka. rodzice dali jej na imię... Tosia. Zdrobnienie od Antoniny nie jest częstym imieniem, na które decydują się dziś przyszli rodzice. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

źródła: Plotek, Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News