Rozstał się z młodą dziewczyną z powodu jej starodawnego imienia. Podwójnie skrzywdzona

Rozstał się z młodą dziewczyną z powodu jej starodawnego imienia. Podwójnie skrzywdzona Źródło: fot. pexels.com/Juan Pablo Arenas

Imię dla dziewczynki może stanowić nie lada wyzwanie dla rodziców. Jednak niektóre z imion mogą być również problematyczne dla samego dziecka. W tym przypadku związek pewnej dziewczyny zakończył się właśnie przez jej imię.

Imię dla dziewczynki, które zostało wybrane przez jej rodziców, może okazać się zarówno przekleństwem, jak i błogosławieństwem. Już coraz rzadziej decydujemy się na nadanie swojemu dziecka imienia po naszym przodku, ponieważ rodzice maleństwa zazwyczaj starają się dojść do konsensusu pomiędzy swoimi propozycjami, które najbardziej im się podobają.

Kolejnym powodem jest fakt, że wiele imion nadawanych dzieciom w przeszłości zwyczajnie wyszło już z obiegu i mało kto ich używa. Jednak w tym przypadku było inaczej, co faktycznie doprowadziło do nieszczęścia.

Imię dla dziewczynki, które doprowadziło do rozstania

Nie da się ukryć, że każdy z nas chociaż raz przeżył rozstanie z osobą, z którą planowaliśmy bliższą lub dalszą przyszłość. Najczęściej powodem rozpadu związku są różnice nie do pogodzenia czy zdrada, ale bywają również takie, które przeciętnemu człowiekowi nawet nie mieszczą się w głowie. 28-letni Paweł na łamach jednego z portali internetowych opowiedział swoją historię, która wstrząsnęła niejedną osobą.

Para swoją znajomość rozpoczęła na jednej z domówek. Kiedy Paweł pierwszy raz usłyszał imię, swojej przyszłej partnerki myślał, że się przesłyszał. Wszystko dlatego, że 26-latka miała imię po swojej prababci, która miała na imię Stanisława.

 - Poznaliśmy się na domówce u kumpla. Kiedy się przedstawiła, zrozumiałem, że ma nietypowe imię. Powiedziała: „Cześć, jestem Stasia”. W pierwszej chwili uznałem, że się przesłyszałem, ale jednak nie… - wspomina Paweł.

Chłopak nie ukrywa, że nowo poznana wtedy dziewczyna była jedyną młodą osobą, jaką znał, która nosi takie właśnie imię. Dodatkowo jego zdaniem 26-latka została bardzo skrzywdzona przez swoich rodziców. Jednak to nie tylko oni ją skrzywdzili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Imię zniszczyło związek i życie

 - W sumie to jest jedyną MŁODĄ osobą, którą znam i która nosi takie imię. Mam ciocię Stasię, ale ona jest już po czterdziestce, a nie ma zaledwie 26 lat. Szkoda, że rodzice ją tak skrzywdzili - dodaje.

Mimo wszystko ich związek trwał pół roku, a przez ten czas zarówno Paweł, jak i Stasia usłyszeli całą masę szyderstw wywołanym niecodziennym imieniem dziewczyny. 28-latek w końcu stwierdził, że tak dłużej nie może i postanowił zakończyć ich związek. Jednocześnie nie potrafił zrozumieć dlaczego, 26-latka zwyczajnie nie zmieni swojego imienia, skoro sama go nie lubi i przynosi jej tylko problemy.

 - Nie mogłem pojąć, dlaczego nie zmieni imienia. Skoro przysparzało jej tyle problemów, sama źle się z nim czuła, dlaczego nie mogła tego zrobić?! Wyznała, że ma do niego sentyment z powodu prababci. W końcu cała ta sprawa imienia stała się problemem nie do przeskoczenia. Nie mogłem tak dłużej - wspominał Paweł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

źródło: Popularne

Następny artykuł