Gdy pielęgniarka zobaczyła rodzące się dziecko z takim wyglądem aż zastygła. Imię potwierdza wyjątkowość dziewczynki

Gdy pielęgniarka zobaczyła rodzące się dziecko z takim wyglądem aż zastygła. Imię potwierdza wyjątkowość dziewczynki Źródło: Pixabay.com/TerriC

Imię dla dziewczynki jest trudnym wyborem dla większości rodziców. Tym razem jednak wybór był oczywisty. Żadne inne nie oddałoby lepiej niezwykłości niemowlęcia, która dała o sobie znać już podczas porodu.

Odpowiednie imię dla dziewczynki często poszukiwane jest w kalendarzach, książkach i internecie. To dziecko jednak od razu zainspirowało swoją mamę do odpowiedniego wyboru. Córka 27-latki przyszła na świat i wszystkich zaskoczyła - od razu zauważono, że nie jest taka, jak inne niemowlęta.

Ta dziewczynka urodziła się wyjątkowa. Zaskoczyła nawet pielęgniarki

Ciąża 27-letniej Jessiki Smith przebiegała bez komplikacji. Nikt nie spodziewał się, że kobieta nosi pod sercem tak niezwykłe dziecko. Sama była zaskoczona, gdy ujrzała swoją pociechę.

Okazało się, że córeczka kobiety wygląda inaczej niż inne noworodki. Wyróżniały ją śnieżnobiałe włosy, które nadawały jej wręcz nierealny wygląd. Gdy zobaczyły ją pielęgniarki, były bardzo zaskoczone. Tak jasne włosy są prawdziwą rzadkością.

- Nigdy nie spodziewałam się, że będzie miała takie włosy. Nie wiedziałam, dopóki się nie urodziła. Nie widziałam jeszcze takiego dziecka. Myślę, że to czyni ją wyjątkową - wyznała szczęśliwa mama.

Maleństwo prawdopodobnie urodziło z wadą genetyczną, jaką jest półalbinizm. Sprawia ona, że w ciele człowieka nie ma odpowiedniej ilości pigmentu, przez co jego skóra, oczy i właśnie włosy są idealnie białe. Poza tym córka Jessiki jest okazem zdrowia. Pozostało tylko wybrać odpowiednie imię dla dziewczynki.

Imię dla dziewczynki było wiadome od początku. Bardzo do niej pasuje

Matka wiedziała, że taki oryginalny wygląd zasługuje na odpowiednie imię. Zdecydowała się nazwać ją Davina, co oznacza tyle co "boska", "anielska", "niebiańska". trzeba przyznać, ze to imię dla dziewczynki doskonale podkreśla jej niewinny wygląd. 

Wiele osób uważa, że mała albinoska wygląda jak lalka i są zaskoczeni, gdy okazuje się żywym człowiekiem. Także w internecie często można spotkać komentarze, że zdjęcia Daviny są dziełem Photoshopa. 

Niedawno dziewczynka skończyła 3 miesiące i czuje się świetnie. Jasne włosy zostały, nadal nadając jej niespotykanego wyglądu. Mama albinoski nie może się doczekać, aż córka podrośnie, a jej uroda rozkwitnie na dobre.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News